İstanbul – Odessa Uçuşlarına Başlıyor

Sektörel Haberler 20 Şubat, 11:50'de eklendi

İstanbul – Odessa Uçuşlarına  Başlıyor

Pegasus Hava Yolları, 1 Nisan tarihinden itibaren Odessa – İstanbul (Sabiha Gökçen) arasında düzenli seferler başlatacak.

3 şehri daha

Ukrayna’daki  Avianews’ün haberine  göre; Pegasus Hava Yolları, Türkiye’deki havacılık otoritelerinden gerekli izinleri aldı. Ve Odessa’dan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada iki uçuş gerçekleştirecek.

Uçuş programı kapsamında uçuş saatleri tüm günler için aynı olup; 16:20’de İstanbul’dan kalkan uçaklar 17:55’te Odessa’ya varacak. Dönüş uçuşunda Odessa’dan 18:45 kalkışlı uçak İstanbul’a 20:20’de İstanbul’a iniş olacak. Odessa – İstanbul hattında üç havayolu firması uçuş yapıyordu. Türk Hava Yolları, Odessa – İstanbul uçuşlarına devam ederken; pandemi sonrası SkyUp 26 Şubat’ta, Ukrayna Uluslararası Havayolları (UIA) da 29 Mart’ta bu rotadaki uçuşlarına yeniden başlamayı planlıyor.

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.