İşte 2019’un En Popüler Cruise Rotaları

Sektörel Haberler 22 Mart, 23:25'de eklendi

İşte 2019’un En Popüler Cruise Rotaları

Cruise gemileri ile tatil yapmak son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Birçok ülkeyi tek bir seyahatte görmek isteyen tatilcilerin en sevdiği tatil bu olsa gerek… Birçok tatil türünde olduğu gibi gemi ile yapılan tatillerde de, hemen her bütçeye göre bir tur var.

Cruiseplanet.com.tr, Cruise arama motoru yıl başından bu yana en çok aranan ve en çok talep edilen 2019 yılının en popüler Cruise turlarını seyahat severler için ortaya koyuyor.

İşte 2019 yılının Cruise Güzergahları:

Yunan Adaları

cruise-tatili-2019

Türkiye’de Kuşadası’ndan yola çıkılan cruise turları Ege Denizi’nin en güzel Yunan adalarına yolcuğunuzu başlatıyor. Avrupa’da hatta Amerika’da yaşayan birçok insanda bu adalara ilgi duyuyor. Türk tatilciler için ise yakınlığı ekonomik olarak uygunluğunu sağlıyor.

Akdeniz Turları Ve Popüler Kentleri

cruise- 2019-tatil

Akdeniz, tanınmış liman ve kentleri ile oldukça popüler. Ön planda deniz ürünlerinin olduğu İspanya bunlardan bir tanesi.  İtalya ve Fransa da deniz kıyısındaki renkli kasabaları ile dikkatleri topluyor. Tarih kokan sokakları, göz kamaştıran büyülü heykelleri olan Floransa da Akdeniz’in gözde rotalarından sadece bir kaçı… Bu tur için uçuşlar İstanbul’dan gerçekleşiyor. Bu tatili ilk defa yapacak olanlara bu rota oldukça uygun.

Birleşik Krallık Ve İrlanda’nın Büyüsünü Denizden Keşfedin

Birleşik Krallık ve İrlanda Avrupa’nın en pahalıları…  Bir sürü farklı kent gezerek Avrupa’nın kuzey denizini gezmek ve görmek isteyenlere güzel bir rota. Otel konaklamasından, yeme- içemeye, eğlenceden, müze girişlerine kadar her şey pahalı bu tur için en ekonomik tatil çeşidi Cruise…

Sıra Dışı Bir Tatil  İsteyenlere Alaska

Son yılların favaori cruise tatil rotası ise Alaska. Bir çok kez Cruise tatili yapmış ama farklı rota isteyenlerin en popüler turu Alaska. Yaşadığınız yerden çok ama çok uzaklaşmak isterseniz bu tur tam size göre.

Popülerliğini Kaybetmeyen Rota Uzakdoğu

cruise- uzakdogu

Genel olarak bahar aylarında ( sonbahar ya da ilkbahar) tercih edilen bir rota. Mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Uçakla Türkiye’den 15 saatlik bir yolculuk istemiyorsanız, bu cruise tatilini tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.