ITB Fuar Sorumlusu  Ruetz: “ITB Berlin 2021, Karma Formatta Yapılacak”

Sektörel Haberler 15 Eylül, 11:32'de eklendi

ITB Fuar Sorumlusu  Ruetz: “ITB Berlin 2021, Karma Formatta Yapılacak”

Sağlık güvenliği önlemleri , dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olan ITB Berlin’in 2021 nasıl bir formatta  yapacağını açıkladı. Fuar Sorumlusu  David Ruetz, Kısmen geleneksel yolla fiziksel bir etkinlik olarak düzenlenmesine olanak tanıyacak” dedi.

ITB 2021

ITB BERLIN 2011
Fahnen
ITB BERLIN 2011
Flags

Fuardan sorumlu kişi  David Ruetz , izlenecek modelin geçtiğimiz hafta Berlin’de hibrit formatta gerçekleşen IFA elektronik fuarı olduğuna dikkat çekti; dijitali fiziksel ile birleştiriyor .

 

FVW tarafından bildirildiği üzere , ‘IFA 2020’nin Özel Sürümü’ üç günlük sunumlar ve canlı ürün lansmanlarına sahipti, evet, 6,100 ticari katılımcı ile sınırlı kapasite ve katı hijyen koşulları altında. Etkinlik ayrıca 78.000 ilgili tarafa çevrimiçi olarak yayınlandı. Spesifik olarak, 150 katılımcı fiziksel ve 1.350 dijital olarak katıldı.

 

Gerçek şu ki, 4-8 Mart’ta kutlanması planlanan ITB Berlin’in 2020 baskısı , Covid krizinin patlak vermesi nedeniyle iptal edilecek ilk etkinliklerden biriydi . Bu bağlamda Ruetz, Mart 2021’de sağlık durumunun ne olacağını kimse kestiremese de fuarın bir daha iptal edilmeyeceğine işaret etti . “Bu benim için gerçek bir travmaydı” dedi. Böylelikle, pandeminin gelişimine bağlı olarak önümüzdeki Ocak ayının, başlangıçta 10-14 Mart tarihleri ​​arasında planlanan turist randevusunun planlanmasında ilerleme için önemli bir ay olacağını fark etti.

 

Aynı zamanda Ruetz, ITB 2020’ye katılmayı planlayan katılımcıların% 29’unun 2021 baskısı için çoktan kayıt yaptırdığının altını çizdi.Bunların çoğu destinasyonlar ve oteller. Sonbaharda enfeksiyonlarda bir artış olması durumunda, katılımcıların kayıtlarını ücretsiz olarak iptal edebilecekleri unutulmamalıdır. dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.