Jet2 Operasyonlarına Başlayacağı Yeni Tarihi Duydurdu

Sektörel Haberler 13 Ocak, 11:25'de eklendi

Jet2 Operasyonlarına Başlayacağı Yeni Tarihi Duydurdu

 

İngiliz tur operatörü tatillerini iptal etmek isteyen müşterilerine ücret iadelerini yapacak.

Tur operatörü Jet2 ve havayolu firması Jet2holidays daha önce operasyonlarını 12 Şubat tarihine kadar askıya aldığını açıklamıştı.

Firma tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada “Program değişikliğinden etkilenen iptal talebinde bulunan müşterilere geri ödemeleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceği” belirtildi.

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.