Jolly İle Haftanın Keşif Rotası: Batı Karadeniz Turu

Jolly İle Haftanın Keşif Rotası: Batı Karadeniz Turu

Jolly  Batı Karadeniz  turuyla sosyal mesafenizi koruyabileceğiniz ve hijyen, güvenlik önlemini üst düzeyde tutan izole bir tur deneyimi yaşatıyor.

Birçok ilden katılabileceğiniz Jolly ile Batı Karadeniz Turunda Amasra ve Safranbolu’nun doğal güzellikleri sunuluyor. Bunun yanı sıra; bu şehirlerin tarihini ve kültür miraslarını sizlerle paylaşıyor.

Batı Karadeniz Turu

1 gece konaklamalı Batı Karadeniz turunun başlangıç fiyatı; ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri dahil 359TL olarak satışa sundu. Jolly ile Batı Karadeniz Turunda ilk destinasyon Amasra olacak. Adını bir amazon kraliçesinden, tarihsel anlatıma göre bir Pers prensesinden alan Amasra’yı tepeden görebileceğiniz; Bakacak Tepesi, Çekiciler Çarşısı, Kemere Köprüsü sizleri tarihsel bir yolculuğa çıkaracak. Keşif rotanızın devamı ise Safranbolu olacak. Burada sizleri ilk olarak Kıranköy karşılayacak. Kıranköy’de ilk durağınız Ulu Cami, sonrasında ise yapımı 1893 yılına dayanan ve manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakan Kaymakamlar Konağı sizleri bekliyor. Ardından Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, İncekaya Su Kemeri, Bulak Mencilis Mağarası, Safranbolu Kent Tarihi Müzesi, Cinci Hanı ve Hamamı, Yörük Köyü, Safranbolu Evleri ve Hıdırlık Tepesi, Safranbolu’da keşfedebileceğiniz yerler arasında…

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here