25.3 C
Antalya
Perşembe, Ekim 21, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

KAFTAN : “GEÇEN YILA GÖRE REZERVASYONLARDA DÜŞÜŞ VAR”

KAFTAN : “GEÇEN YILA GÖRE REZERVASYONLARDA DÜŞÜŞ VAR”

Selge Beach Resort’ün Genel Müdürü Halil Kaftan sezonu, rezervasyon akışını ve hedeflerini GM Turizm ve Yönetim Dergisi’ne paylaştı.

İç Pazardaki Durgunluk Bize De Yansıdı

Kaftan Son durum değerlendirmesinde; “Şubat ayının sonlarında yer aldığımız şu günlerde rezervasyon akışımız geçen yıla göre biraz yavaş ilerliyor. İç pazar payı yüzde 75 seviyelerinde olan otelimiz için normal bir durum aslında.  Fiyatlarımızı piyasa koşullarında yükselttik. İç pazardaki durgunluk doğal olarak bizi de etkiliyor ” dedi.

Daha İyi Hizmet Ve Daha Çok Müşteri Memnuniyeti

Kaftan hedefleri hakkında “Selge Beasch Resort olarak hedefimiz belli. Daha iyi hizmet ve daha çok müşteri memnuniyeti.” Bu ilke ile yola çıktık ve bu konseptteki( muhafazakar otel)  5. yılımızda bu ilke ile emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Selge Beach Ödüle Doymuyor

Selge Beach Resort,  2018 yılında GM turizm ve Yönetim Dergisi’nin 9. Kez düzenlenen Qm Awards Ödülleri’nde TÜRKİYE’NİN EN İYİ YÖNETİLEN MUHAFAZAKAR Oteli seçilmiştir. Tesis; verilen yüksek hizmet kalitesine eş değer olarak 2017 ve 2018 yıllarında iki yıl üst üste;  “Türkiye’nin en İyi Alkolsüz Aile Oteli” Yine; 2017 ve 2018 yıllarında “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Muhafazakar Oteli”  olmak üzere iki önemli kategoride alınan ödüllerin sahibi olmuştur. En son; 2018 Yılı sezonu sonunda 4. KKTC Türkiye’nin En İyileri Ödülü ile taçlandırılmıştır.

Her Yıl Yenileniyor

Misafir memnuniyeti esas alınarak her yıl taleplere göre yeniden dizayn edilerek hizmete sunulan 719 odası ve 1599 yatak kapasitesi ile farklı oda seçeneğine sahip bulunan tesis; Kızılağaç Turizm Merkezinde hizmet vermekte olan bölgenin tek farklı konseptteki tesisidir.

Aktivitelerle Canlı Bir Tesis

Tesis konseptine uygun seçkin acentelerin yanında münferit müşteri taleplerine de cevap vermenin yanında grup toplantılarına ve iki adet nizami çim futbol sahası, bir adet sentetik çim futbol sahası ile alkolsüz futbol organizasyonlarına da hizmet vermektedir.

Ünlüler Selge Beach Resort’te Sahne Alıyor

Hafta içerisinde belirlenen günlerde elit sanatçı portföyü ile canlı müzik aktivitelerine ilave olarak ülkemizin ünlü sanatçılarından Mustafa Ceceli ve Zara’da üstün performansları ile sezon içerisinde sahne almaktadırlar.

Misafirlere Lezzet Şöleni

Türkiye’nin alanında kendini ispatlamış üst düzey tedarikçi firmaları ile çalışan tesis; misafirlerine özel lezzet, yemek çeşitliliği ile Açık Büfe, Restaurant ve Ala c art e hizmeti sunmaktadır. Yiyecek içecek outletlerinin sayısının oldukça fazla, hizmet süresinin uzun olduğu tesiste; Ana Restaurant ta sabah 10.00 da sona eren açık büfe kahvaltı, VIP Restaurant ta 10.00 da başlayarak, 12.00 ye kadar devam etmektedir. Tesisin kuruluşundan bugüne kadar; sunduğu hizmetler ve kalitesi nedeni ile uluslararası pazardaki vizyon ve imajı üst düzeyde misafir çeşitliliği de oldukça fazladır.

Çocuklu Ailelerin Tercihi

Çocuk ve mini club aktiviteleri tesise dışarıdan getirilen profesyonel çocuk şovları ile zenginleştirilmektedir. Tesiste talep görmesi üzerine yeniden revize edilen; karma havuz ( Aile Havuzu) ayrı erkek ve ayrı bayan havuzuna ilave olarak hizmet vermektedir.   Tesis içerisinde havuz başında; her türlü organizasyonlara hizmet verebilen 2000 kişi kapasitedeki alanın yanında; aynı sayıda misafirin hizmetine sunulan anfitheatre alternatif olarak kullanılmaktadır. Alkolsüz aile oteli olarak verilen hizmetle; daha geniş ve görüşteki misafir kitlesine hizmet verilebilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER