KAYAKAPI PREMIUM CAVES’E 9 KATEGORİDE ÖDÜL

Sektörel Haberler 24 Ocak, 10:23'de eklendi

KAYAKAPI PREMIUM CAVES’E 9 KATEGORİDE ÖDÜL

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından bu yıl 9.su gercekleşen ve Qm Awards 2018 Ödüllerinde Türkiye’nin En İyi Küçük ve Butik Oteli seçilen Dinler Hotels bünyesindeki Kayakapı Premium Caves – Cappadocia, “Dünya’nın En Lüks Oteli” de dahil olmak üzere 9 kategoride ödüle layık görüldü.

Ürgüp’te faaliyet gösteren Kayakapı Premium Caves – Cappadocia; Kapadokya’nın Bakanlıktan belgeli “ilk ve Tek Butik Oteli”.  TripAdvisor’un her yıl düzenlediği ve kullanıcıların oyları sonucu belirlenen “Travellers Choice 2019” ödüllerinde 6 kez üst üste ödüle layık görüldü. Dinler Hotels bünyesindeki Kayakapı Premium Caves, “Travelers’ Choice 2019” ödülleri kapsamında “Dünya’nın En Lüks Oteli” ödülü de dahil olmak üzere 9 kategoride ödülü hak etti.

 

 

 

TRAVELERS’S CHOİCE 2019’DA TÜRKİYE’DEN 2 OTEL DÜNYANIN EN İYİLERİ ARASINDA

Dünyanın en büyük ve saygın seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, ‘Travelers’s Choice 2019 ödüllerini açıkladı. Milyonlarca kullanıcının oy kullanarak belirlediği sonuca göre Kayakapı Premium Caves – Cappadocia toplam 9 dalda ödül kazanarak, zor bir rekora imza attı.

Hotel Amira İstanbul ise dünya sıralamasında 14, Avrupa sıralamasında 5 ve Türkiye sıralamasında 2. oldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.