KOSOVALI OPERTÖRLERDEN ANTALYA ATAĞI

Sektörel Haberler 7 Aralık, 15:41'de eklendi

KOSOVALI OPERTÖRLERDEN ANTALYA ATAĞI

Balkanların hızla büyüyen ve gelişen önemli Tur operatörlerinden biri olan Kosova Merkezli Ephesus Tur’un Genel Müdürü Tarik Ustaibo, Akay Travel Genel Müdürü Ethem Okudur ile el sıkıştı. Yapılan Anlaşma ile 2019 yılı itibariyle Türkiye pazarında daha çok söz sahibi olma açısından yola Akay Travel ile yola devam edeceklerini bildirdi.

kosovalı

Tarik Ustaibo,Türkiye pazarında bir üst lige çıkarak pazarda daha da büyük hedefler planladık.  Tarik Ustaibo. “ Antalya Turizmi özellikle Avrupa pazarında söz sahibi olmuş durumda.

Önceliğimiz pax sayımızla birlikte nitelikli turist sayısını da arttırmak olacaktır. Akay Travel ile yapmış olduğumuz birlikteliğimiz bizi. planladığımız büyük hedeflere ulaştıracağın dan eminiz.  ve böyle bir birlikteliğe karar kıldık.  Akay Travel Genel Müdürü Ethem Okudur bu oluşan iş birlikteliğinde gerek şahıs gerekse şirket olarak samimiyetlerine inandıklarını belirtti. Yeni iş ortakları Ephesus Tur’un hedeflerine ulaşmaları için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini dile getirdi.

 

BAKAN ERSOY: TURİZM GENERALLERİNİ YETİŞTİRİYORUZ!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.