KURAP, Türkiye Hava Yolu Bilet Pazarını Konuştu

Sektörel Haberler 17 Temmuz, 17:03'de eklendi

 KURAP üyeleri ile kahvaltıda bir arada

KURAP üyeleri ile St.Regis İstanbul Hotel’de Moris Turizm Başkanı Moris Kohen’nin önderliğinde yönetilen buluşmada Travelport’un ürün ve hizmetlerini konuştu.

kurap

Toplantıya Travelport Ülke Müdürü Mohaasin Irtaqa, Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen, Travelport Ekibi, KURAP üyesi olan turizm acentaları katıldı.

Türkiye’de satılan havayolu bileti pazarının büyük bir bölümüne hâkim olan acentalarca kurulmuş olan platform üyeleri arasındaki kullanıcılarımız, hizmet kalitemizin üstünlüğünü dile getirirken, E-net ve Best Buy Plus ürünü toplantıda büyük ilgi gördü.

kurap

Köymen, Acentaların her zaman yanında ve kesintiniz 7/24 hizmetinde olduklarını dile getirdi. Genel Müdürü İbrahim Köymen E-net’in Turizm sektörüne kattığı avantajlardan ve Smartpoint’in acentalara zaman ve paradan tasarruf ettiren birçok niş özellikliğini vurguladı.

Keyifli geçen kahvaltı organizasyonu KURAP üyelerince yoğun ilgi gördü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müze Ücretlerine Zam…

Müze Ücretlerine Zam…

Kültür ve Turizm Bakanlığı, müze giriş ücretlerine yüzde 20 zam uyguladı. Söz konusu zam 15 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak. Ayasofya ve Topkapı Sarayı’na giriş ücreti böylece 72 TL’ye yükseldi.

Cumhuriyet’ten Mehmet İnmez’in haberine göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı, müze giriş ücretlerine yüzde 20 zam daha yaptı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2018 yılında müze ücretlerine yüzde 50 zam yapmıştı. Yüzde 20 zamla birlikte 9 ayda toplam yüzde 70 zam yapılmış oldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.