Liverpool Belediye Başkanı Anna Rothery Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı Ziyaret Etti

Sektörel Haberler 16 Eylül, 13:45'de eklendi

Liverpool Belediye Başkanı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı Ziyaret Etti

Liverpool Belediye Başkanı Anna Rothery, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında Ziyaret etti.

 

Rothery’in, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti.

Ziyareti sırasında, Liverpool ile Fethiye’nin kardeş şehir olması teklif edildi. Liverpool bölgesinden Fethiye’ye daha çok turistin gelmesi için işbirliği yapılması gibi konuları konuşuldu.

LiveDalaman Hava Limanında Fethiye Belediyesi yetkilileri tarafından karşılanan Anna Rothery, tatilini ilçede geçirecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.