LUJO YENİ SEZONA HAZIR

Sektörel Haberler 5 Şubat, 09:49'de eklendi

LUJO YENİ SEZONA HAZIR

Misafirlerini ağırlamadaki sıra dışı yaklaşımıyla öne çıkan Lujo’nun yeni sezona başlamadan önce iş ortaklarına verdiği davet sürprizlerle doluydu…

Bodrum Güvercinlik’teki lüks ve modern tesislerinde olduğu gibi İstanbul Cahide Müzikhol’de verdikleri davette de eğlence, sürprizler, lezzetli yiyecekler ve canlı performanslar ön plandaydı.

Misafirlerine Anlatacakları Hikayeler Yaratmak

Lujo, kapılarını 2018’de, misafirlerine anlatacakları hikayeler yaratmak amacıyla açtı. Gelecek konuklarının konforunu her zaman ön planda tutarak tasarlanan Lujo’nun her bir taşı doğal ve modern mimariye uyacak şekilde seçildi. Böylece gelen konuklarını doğayla iç içe, huzurlu, ancak son derece lüks bir şekilde ağırlayabilecekti.

Lujo’da her bir tabak özenle, sipariş üzerine hazırlanıyor. Yiyeceğiniz, içeceğiniz profesyonel şefler ve miksologlar tarafından size özel düzenleniyor.

Bunun yanında dinlenmek isteyenlere, eğlenmek isteyenlere, ailesiyle vakit geçirmek isteyenlere ayrı ayrı imkanlar sunuluyor. Bodrum’da eğlenceye düşkün herkesin dilindeki “Indigo Beach Club” da Lujo’nun içinde yer alıyor.

Lüks Ve Eğlence Hayatına Damgasını Vurdu

Bodrum’un lüks ve eğlence hayatına damgasını vuran Lujo, yeni sezona başlamadan önce iş ortaklarına da 27 Ocak gecesi İstanbul Cahide Müzikhol’de bir davet verdi. Bu özel gecede Lujo’nun eğlence ve misafir ağırlama anlayışına iş ortakları birebir tanık oldu.

Cahide Show’u Deha Bilimlier’in takip ettiği geceye devam etmek isteyenler DJ performansıyla eğlendiler. Aynı Lujo Bodrum’da olduğu gibi gece boyu süren eğlenceye lezzetli yiyecek ve içecekler eşlik etti.

Yeni Sezona Karnaval Temalı Büyük Açılış

Lujo Bodrum, 2019 sezonunda kapılarını 1 Nisan’da açıyor. 28-31 Mayıs tarihleri arasında ise karnaval temalı bir Büyük Açılış planlıyor. Bu Büyük Açılış Karnavalı’na katılmak için ya da kasım ayına kadar herhangi bir tarihte kendinize ve sevdiklerinize unutulmaz bir deneyim hediye etmek için rezervasyonunuzu hemen yapabilirsiniz. Üstelik 4 Şubat’a kadar erken rezervasyon fırsatları devam ediyor…

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.