MARTI ISTANBUL HOTEL İKİ YAŞINDA

Sektörel Haberler 15 Ekim, 16:03'de eklendi

Şehir otelciliğine yeni bir soluk getiren Martı Grup’un ilk şehir oteli Martı Istanbul Hotel, ikinci yaşını çalışanları için düzenlediği unutulmaz bir geceyle kutladı.

 Martı Istanbul Hotel 2.Yıl Kutlaması 3

İstanbul’un kalbi Taksim’de yer alan Martı Istanbul Hotel‘in çalışanlarıyla beraber ikinci  yaşını kutladığı gece birbirinden renkli anlara sahne oldu. Açılış konuşmasını yapan Martı Istanbul Hotel Genel Müdürü Bozkurt ATABEK, günün hatırası olarak Martı Otel İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre NARİN’e plaket takdim etti. İkinci yaş kutlama pastasının da kesildiği gece Kubilay Kan Orkestrası’nın parçalarıyla renklendi.

Martı Istanbul Hotel 2.Yıl Kutlaması 2

Martı Istanbul Hotel İle Şehir Otelciliğinde Yeni Bir Sayfa

 

Martı Istanbul Hotel, 11 kat üzerinde konumlanmış, lüksü ve konforu bir arada bulunduran 30’u suit 270 odası, deneyimli şefler tarafından hazırlanan zengin mönüleri, İstanbul’a kuşbakışı bakan çok çeşitli masaj ve bakım seçeneklerinin bulunduğu Spa Merkezi, eşsiz bir İstanbul manzarısına sahip olan terası ve fitness alanları ile misafirlerine benzersiz bir deneyimin kapılarını aralıyor. Dünya çapında 82 otelin sahip olduğu International Five Star Diamond Award ödülüne sahip olan Martı Istanbul Hotel, CATHIC 2013 ödülü ile de çevredeki en iyi şehir oteli unvanına sahip.

Modern Mimarinin Yansıması; Martı Istanbul Hotel

 

Dünyaca ünlü tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu tarafından tasarlanan Martı Istanbul Hotel modern mimarisi içerisinde Selçuklu ve Osmanlı’dan motifler taşıyor. Dekorasyonunda ünlü sanatçıların eserlerine yer veren Martı Istanbul Hotel’de çağdaş sanatın en önemli temsilcilerinden  Kutluğ  Atamanın’ın doğrudan üretilmiş coğrafyayı yorumlayan ilk çalışması “Su” ve sanatçının yazılı bir metin yada cümle içerisine dikkatlice bir imge gizledikleri islami hat geleneğinden ilham alan “Göz” adlı iki eseri duvarları süslüyor.  1991 yılında devlet sanatçısı unvanıyla onurlandırılan Devrim Erbil’in 147 eseri ve İranlı sanatçı Saeid Esmaeily’nin İstanbul temalı beş eseri de Martı Istanbul Hotel‘de sergileniyor.

İstanbul’un En Güzel Terası; Mixo Terrace

 

Martı Istanbul Hotel’in 12. katında bulunan Mixo Terrace, İstanbul’a kuşbakışı bakan muhteşem manzarası mixologist uzmanları tarafından hazırlanan leziz kokteyleri ve dünya mutfağından sunduğu mönüsüyle misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Akşam boğaz manzarasına karşı yemek yemek isteyen yada gece DJ’lerin başarılı performansıyla günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Mixo Terrace, saat 17:00’den 04:00’e kadar hizmet veriyor.

Brass Restaurant & Bar ile Lezzet Keşifleri

 

Lüks ve sadeliğin harmanlandığı Brass Restaurant & Bar’da dünya mutfağından hazırlanan  birbirinden eşsiz lezzetler misafirlerine sunuluyor. Yemyeşil bir doğayı çağrıştıran kış bahçesine sahip olan Brass Restaurant & Bar lezzetli ve seçkin menülerinin yanı sıra iddialı şarap mönüsü ve 65 farklı kokteyl seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

Stresten Arınıp Yenilenmenin Adresi; Martı Wellness Spa

 

Martı Istanbul Hotel’in 11. katında yer alan 1000 metrekarelik, 360 derece İstanbul manzaralı tek SPA Martı Wellness sunduğu hizmetler ile konuklarını rahatlatmaya ve yenilenmeye davet ediyor. Bünyesinde bulundurduğu terapi odaları, sauna, buhar odaları, iki Türk hamamı, Roma hamamı ve dinlenme odaları ile benzersiz bir Spa deneyimi sunuyor. Dünyaca ünlü İngiliz markası ESPA ürünlerinin kullanıldığı Spa Merkezi’nde el ve ayak bakımından yüz bakımına, bölgesel  ve özel masaj seçeneklerinden hazır bakım ve masaj paketlerine kadar birçok servis uluslararası eğitimli terapistler tarafından sunuluyor.  Spa Merkezi’nde masaj seçenekleri canlandırıcı, uyandırıcı, dinlendirici nitelikte olup kişilerin ihtiyaçlarına göre uygulanıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.