Mehmet Aygün’den, Titanic Mardan Palace Açıklaması

Sektörel Haberler 20 Mayıs, 10:23'de eklendi

Mehmet Aygün’den, Titanic Mardan Palace Açıklaması

Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün: ”25 milyon Euro’luk yenileme yatırımı yaptık.” dedi.

mehmet - aygun- mardan

Mardan Palace’ın ”Titanic Mardan Palace” ismiye yeniden faaliyete başlaması sonrasında Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Hürriyet‘e açıklama yaptı. Aygün, “Palace otele ‘resort’ konseptini de ilave ettik. 25 milyon Euro’luk yenileme yatırımı yaptık” dedi.

Aygün, Halk Bankası’ndan kiraladıkları otel için yıllık 8-10 milyon Euro arasında kira ödeyeceklerini söyledi. Anlaşmalarının 10 yıllık olduğunu belirtti. Kiraladıklarından itibaren otele 25 milyon Euro yatırım yaptıklarını ifade etti.

”Dubai’den özel kum getirdik”

Aygün, Titanic Mardan Palace’ın yerli ve yabancı acentelerle çalışmaya başladığını belirtti. Otelin sahiline Dubai’den özel kum getirdiklerini ve tesisi çocuklu aile oteline dönüştürdüklerini söyledi. ”Altyapıyı komple yeniledik. 48 villayı otelden bağımsız çalışır hale getirdik. Havuzlarını büyüttük. Biz bu yaptıklarımızla ‘palace’ ve ‘resort’ konseptlerini birleştirdik” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Titanic Mardan, İlk Misafirlerini Ağırlamanın Heyecanını Yaşıyor

Titanic Mardan Palace, masalsı atmosferi ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile ilk misafirlerini ağırlamanın heyecanını yaşıyor. Görkemli bir sarayın gerçek lüks ve ihtişamını benzersiz bir tatil konseptiyle birleştiren Titanic Mardan Palace 30 Nisan’da misafirlerine kapılarını açtı.

Görkemli odaları ve suitleriyle bölgenin en seçkin  yapısı olarak kabul görüyor. Masalsı saray mimarisi, tutkulu ve rafine hizmetiyle ışıltılı tatillerden prestijli devlet zirvelerine, farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Reddedilemez bir romantizme sahip saray, balayı çiftleri için özel bir anı yaratacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.