Mehmet Sayar: Üç Pazarda Ciddi Artışlar Yaşıyoruz

artış

Mehmet Sayar:  Üç Pazarda Ciddi Artışlar Yaşıyoruz

The Garden Beach Hotel Genel Müdürü Mehmet Sayar; “ Sezona iyi başladık. Ukrayna, Romanya ve Almanya pazarlarında geçen yıla oranla artışlar yaşamaktayız” dedi.  Sayar, sezonu ve pazarların son durumunu Gm Turizm ve Yönetim Dergimize değerlendirdi.

 

The Garden Beach Hotel ve Palemeras Beach olarak her iki otellerinin satışlarından oldukça memnun olduklarını ifade eden Sayar, pazarların durumu hakkında şunları söyledi:

 

Hem Satışlardan Hem De Fiyatlardan Memnunuz

Sayar “Sezon, genel olarak iki otelimiz için iyi bir tablo karşımızda duruyor. Doluluklarımız ve fiyatlarımız istenilen düzeylerde artış var. Palemeras Beach olarak; ana pazarlarımız olan Rusya ve Polonya pazar satışlarımız geçen sene ki düzeyde devam ediyor. Ukrayna, Romanya ve Almanya Pazarında ciddi artışlar yaşamaktayız. Bu da Avrupa pazarında 2014 sezonunda yakalanan trendin ve pax sayısının seviyelerine ulaşılacağını gösteriyor.

The Garden Beach Otelimizde ise ana pazarımız olan Rus Pazarı ve Ukrayna Pazarı satışları geçen seneye göre yüzde 50 civarında artışımız var.” dedi.

İç Pazar Rakamları Geçen Yılın Çok Alt Seviyelerinde

Sayar İç pazar hakkında ise; “İç pazarda ise maliyet ve döviz kuru artışlarından kaynaklı fiyat artışları nedeniyle henüz bir ivme yakalanmadıklarını ifade etti.  İç pazar rakamlarının geçen senenin çok alt seviyelerinde olduğunu söyledi.

 

İÇ PAZAR MİSAFİRİ  BU YIL TATİLLERİNDE YAZLIĞA YÖNELEBİLİR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here