Mirage Park Resort, Glutensiz Mutfak Hizmet Uygunluk Belgesi Aldı

Sektörel Haberler 21 Mayıs, 11:45'de eklendi

Mirage Park Resort, Glutensiz Mutfak Hizmet Uygunluk Belgesi Aldı

Mirage Park Resort, Gluten İntoleransı bulunan misafirlerin tatillerini konforlu hale getirebilmek için “Glutensiz Mutfak Hizmet Uygunluk Belgesi” ni almaya hak kazandı.

Mirage Park Resort

Belge, özel eğitimli şefler tarafından %100 glutensiz ürünlerin hazırlandığı özel glutensiz mutfak ve açık büfe sunum yapılan Glutensiz Restoran ile alınmaya hak kazanıldı.

“Akdeniz’in İncisi” Mirage Park Resort, ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, ISO 22000 Gıda Güvenliği ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İŞ Güvenliği belgelerine sahip olan Türkiye’nin Glutensiz Mutfağına sahip ilk ve tek oteli.

Mirage Park Resort, Glutensiz Mutfak Hizmetini belgelendirerek bu kapsamda ilk ve tek olmanın gururuyla hizmet kalitesini sürekli üst seviyelerde tutmanın gayreti içerisindedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mirage Park Resort Hotel, Airfel Daikin Bayilerini Ağırladı

Mirage Park Resort Hotel, Airfel Daikin Bayilerini Ağırladı

Antalya Göynük’te bulunan  5 Yıldızlı Mirage Park Resort Hotel, AIRFEL DAIKIN  bayilerine ev sahipliği yaptı.

Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen bayiler, 4 günlük toplantının ardından otelden maksimum misafir memnuniyeti ile ayrıldılar.

2019 Stratejileri Konuşuldu

Mirage Park Resort Hotel, 14 Nisan – 17 nisan tarihlerinde AIRFEL DAIKIN bayilerini otelinde muhteşem bir organizasyon ile ağırladı.  480 kişilik bir gruptan oluşan ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen bayilere yeni kombi tanıtımı yapıldı. Bayiler, 4 günlük süreçte 2018 yılı değerlendirmesi yaparak, 2019 stratejilerini konuştu.

Titizlikle Hazırlanan Gala

Bayiler, 16 Nisan 2019 tarihinde tesisin titizlikle hazırladığı gala gecesinde , Komedyen Yavuz Seçkin’in çeşitli taklitleriyle keyifli vakit geçirdi. Konuklar, galanın ilerleyen saatlerinde ise Seda Mete ve Motto orkestrasının muhteşem performansı ile unutulmaz dakikalar yaşadılar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.