Müge Onan Bugün GM Talks’ta!

Sektörel Haberler 1 Haziran, 08:08'de eklendi

Müge Onan Bugün GM Talks’ta!

Mücevhere olan tutkusuyla kendi seçkin tasarımlarını yaratan ve ismini markalaştırıp Monan Jewelry’i kuran Müge Onan, GM Talks’a konuk oluyor. Hafta içi her gün birbirinden değerli güçlü fikirleri konuk eden GM Talks; 01 Haziran Pazartesi günü (Bugün) saat 21.00’de dünyaca ünlü takı tasarımcı Müge Onan’ı ağırlayacak. Selçuk Meral ile GM Talks’ta “lüks tüketimi ve markalaşma”  konusu ele alınacak. GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin instagram hesabından gerçekleşecek olan GM Talks canlı yayınımızı sakın kaçırmayın!

 

Birbirinden Güçlü İsimler GM Talks’ta!

İlk günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen ve turizmin içinde bulunduğu durumu ve dünyada izlenen turizm stratejilerini farklı bir bakış açısıyla ele alan GM Talks; kuyumculuk sektörünün güçlü isimlerinden biri olan Müge Onan’ı ağırlayacak. GM Talks’un yeni bölümü 01 Haziran Pazartesi günü (Bugün) saat 21.00’de gerçekleşecek. GM Talks instagram canlı yayınında bundan sonraki süreçte de profesyonellerin referans kaynağı olarak, yaşanabileceklere ilişkin sorulara cevap arayacak. Dünya turizminin yaşadığı bu zor süreci analiz etmek ve yeni bir perspektif sunmak üzere alanındaki en önemli isimleri ağırlamayı sürdürecek.

 

Müge Onan Hakkında

Müge Onan, 9 yıldır mücevher sektöründe çalışıyor. Gilan, Tiffany & Co., Damas gibi uluslararası markalarda üst düzey yöneticilik yaptı, Garrard, Stephen Webster gibi dünyaca ünlü markalara danışmanlık verdi. Ve sonunda dayanamayıp kendi markası Monan’ı yarattı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.