MURAT YILMAZ ZEREN SPİCE HOTEL & SPA GENEL MÜDÜRÜ OLDU

Sektörel Haberler 3 Aralık, 17:55'de eklendi

MURAT YILMAZ ZEREN SPİCE HOTEL & SPA GENEL MÜDÜRÜ OLDU

 

15 Ekim  2018 tarihi itibariyle Spice Hotel&Spa Genel Müdürü görevine atanan Murat Yılmaz Zeren İstanbul Etiler Turizm Otelcilik okulu mezunu. Ayrıca A.B.D.’de bulunan Miami Tampa Üniversitesi’nde satış ve pazarlama üzerine de eğitim almış.

Spice Hotel & Spa, 91.000 m²lik bir alan üzerinde kurulu. 546 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahip. 4 katlı ana bina ile birlikte, 42 aile odasının bulunduğu bir ek bina ve portakal ağaçları ile donatılmış muhteşem bir peyzaja sahip, ayrıca 22 adet farklı tiplerde villaları ile birlikte Belek bölgesinin en iddialı tesislerinin başında gelmekte.

genel

HAKKINDA

Profesyonel iş hayatına 1992 yılında İstanbul Swissotel’de başlayan Zeren sırası ile Polat Renaissance (Marriot) İstanbul. Divan Otel İstanbul, Royal Caribbean Cruise Lines, Marriot Resort Hotel Miami/Florida, Marriot Hotel New York da farklı pozisyonlarda yönetici olarak görev yaptı.

Ardından Türkiye’ye dönen Zeren, La Blanche Resort & SPA Bodrum, Richmond Nua Wellness SPA Sapanca otellerinde de bi çok başarılı operasyon yönetti.

Uluslararası zincirlerde bilhassa yiyecek, içecek operasyonları yönetimi konularında  deneyim yaptı. Zeren, Dedeman Antalya Hotel & Convention Center’da ve Dedeman Zonguldak Oteli’nde gerçekleştirdiği Genel Müdürlük görevinin yanı sıra Dedeman Otelleri operasyon geliştirme konularında liderlik  yaptığı biliniyor. Zeren evli ve iki çocuk babası, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.