Mustafa Yıldırım, Kempinski Hotel TheDome’ un Reservationand Revenue Manager’ ı Oldu!

Sektörel Haberler 25 Şubat, 18:15'de eklendi

Mustafa Yıldırım, Kempinski Hotel TheDome’ un Reservationand Revenue Manager’ ı Oldu!

Antalya’ da online konusunda uzman olan Mustafa Yıldırım Kempinski Hotel TheDome’un rezervasyon ve gelirler müdürü oldu.

2001 yılında Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu’na (BTİOYO) girdi. Şu anda bu okul Turizm Fakültesidir.

Deneyimli turizmci 2005 yılında mezun oldu. Otelcilik yolculuğunda bütün departmanlarda çalıştı, önbüro, rezervasyon ile birlikte satış ofisine geçti, grup satış müdürlüğü, online satış müdürlüğü, E-Ticaret müdürlüğü yaptı. Son olarak AdviceAl’darevenuemanager olarak görev yapıyordu.

Mustafa Yıldırım, sosyal medya uzmanıdır, Google sertifikası sahibidir, profesyonel fotoğraf çekmektedir, İstanbul İşletme Enstitüsü Çevrim içi Reklamcılık, Sosyal Medya Reklamcılığı ve E-Ticaret sertifikalarını başarı ile kazanmıştır. İzgören Akademi Eğitimcinin Eğitimi sertifikasına sahiptir ve AdviceAl akademi ilk mezunlarındandır.

Çalıştığı kurumlar arasında Sheraton, Dedeman, Divan gibi uluslararası markalar bulunan Mustafa Yıldırım Kempinski markası ile yeni bir kurum kültürü alarak hayat boyu öğrenim felsefesine devam ediyor.

 

 

GM Dergisi olarak Mustafa Yıldırım’a yeni görevinde başarılar diliyoruz!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.