32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ BELİRLENDİ

2014 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri belirlendi
Salı, 08. Nisan 2014, 15:02
Antalya’da müze ve ören yerlerini ziyaret için uygulanan giriş ücretleri yeniden belirlendi
 dsc09051

 

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü duyurusuna göre, yeni giriş ücretleri 15 Nisan’dan itibaren geçerli olacak.

 

Buna göre Antalya Müzesi, Aspendos Ören Yeri (31 Mayıs’a kadar kapalı) ve Perge Ören Yeri giriş ücreti 20 lira olarak belirlendi.

 

Noel Baba Müzesi, Myra Ören Yeri, Alanya Kalesi-Ehmedek Ören Yeri ve Side Tiyatrosu 15 lira, Side Müzesi, Phaselis Ören Yeri, Xanthos Ören Yeri, Simena Ören Yeri 10 lira, Alanya Müzesi, Olympos Ören Yeri, Patara Ören Yeri, Karain Mağarası, Termessos Ören Yeri ve Milli Parkı, Arykanda Ören Yeri ve Side Antik Kenti de 5 lira karşılığında gezilebilecek.

 

Elmalı Müzesi, Antalya Atatürk Evi ve Müzesi ile Alanya Atatürk Evi ve Müzesi ise ücretsiz olacak.

 

 

MP

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER