NEVŞEHİR TURİZM MEZUNLARI DERNEK KURDU

Sektörel Haberler 16 Ocak, 09:37'de eklendi

NEVŞEHİR TURİZM MEZUNLARI DERNEK KURDU

Nevşehir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu 1984 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine bağlı olarak açılmıştır. 30 yılı aşkındır mezun vermektedir. Mezunlar üniversite ile sektör arasında köprü kurmak için yola çıktılar. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesini de arkasına alarak 25.12.2018 tarihinde NEVŞEHİR TURİZM MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ’ ni  kurdular.

NEVŞEHİR TURİZM MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ 1. Olağan Genel Kurulunu 19.01.2019 tarihinde Avanos By Cappadocia Otelinde gerçekleştirecektir.

Türk Turizminin her alanında 30 yıldır bireysel faaliyet gösteren mezunlar ile değişik isimler altında eğitim veren Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi artık omuz omuza işbirliği yapmaktadır.

NEVTİM;  KAPADOKYA   ve TÜRKİYE Turizminin dünyadaki hak ettiği seviyelere çıkarılması konusunda  her alanda destek vermenin yanı sıra, Turizm   Fakültesindeki   eğitime vereceği destek ile de  Türk Turizmine yeni  neferlerin katılmasına yardımcı olacaktır. NEVTİM diğer turizm paydaşlarıyla da beraber çalışmayı dört gözle bekliyor.

“Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için” sloganıyla yola çıkıyorlar…

 

 

 

ŞAHİN: 2019’DA FİYAT KALİTE DENGESİ İYİ KURULMALI

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.