Nihal Duruk:“Bu Krizden  Çok Başarılı Çıkacağız”

Sektörel Haberler 25 Mayıs, 14:32'de eklendi

Nihal Duruk:“Bu Krizden  Çok Başarılı Çıkacağız”

Selçuk Meral’in “ The Bayram” programının ikinci bölümünün ikinci konuğu ise ; Amara  Premier Palace’ın Satış Müdürü Nihal Duruk oldu. Nihal Duruk da sektörün bayramını kutlayarak içinde bulunduğumuz Covid-19 süreci ve turizmin geleceği hakkındaki görüşlerini GM Talks’ta samimiyetle paylaştı.

nihal duruk

Canlı Yayınlar Enerjimizi Yükseltti

Duruk; “Ben bu dönemin ilk başlarında karamsar ruh hali içine girmiştim, ama siz ve  sizin yayın yapan değerli dostlarım sektör için önemli canlı yayınlar yaparak benim enerjimizi yükseltiniz. Sektör için katkı sağlayan ve bizi motive eden tüm  çalışanlara buradan teşekkür ediyorum. Şu an biliyorum ki bu sürecin bir an önce geçmesini arzu eden,  hemen normalleşmeye geçmek isteyen ve olumlu enerjiye sahip bir çok arkadaşımız var.  Ben sizin gibi enerjisi yüksek kişiler sayesinde silkelendim ve kendime geldi. Şimdi bende daha yapıcı düşünüyorum.” Dedi.

Kendimizi Yenilemek Zorunda Kalacağız

Sözlerine Duruk; “Otel olarak operasyonel hazırlıklarımızı yapmaktayız. Evet, çok kolay olmayacak geri dönüşümüz.  Genelgeler var, okuduğumuzda aklımıza yatan, ama operasyonel boyutunda nasıl şekilleneceğini hepimizin deneyimleyerek göreceğiz. Turizmde hep krizleri yaşadık ve her krizden bir şeyler öğrendik. Her gün kendimizi yenilemek zorunda kaldık. Bu süreçte de kendimizi yenileyeceğiz. Ben ve birçok turizmci arkadaşımın düşündüğü gibi yine her krizde olduğu gibi bu krizden de çok başarılı çıkacağımıza inanıyorum.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.