O Havalimanının Yolcu Trafiği Ne Kadar Azaldı ?

Sektörel Haberler 12 Ocak, 11:06'de eklendi

O Havalimanının Yolcu Trafiği Ne Kadar Azaldı ?

Rusya’nın En Büyük Havalimanında Yolcu Trafiğinin Ne Kadar Azaldığı Açıklandı. Şeremetyevo Havalimanı’nda yolcu trafiğinin Yüzde 60 oranında azaldığı açıklandı.

temuuz'da

Rusya’nın en büyük havalimanı Şeremetyevo Havalimanı’nda yolcu trafiğinin 2020 yılında yüzde 60 azalarak 19.7 milyon kişiye düştüğü belirtildi.

Şeremetyevo Uluslararası Havalimanı’nın internet sitesinde yer açıklama yer aldı. Şeremetyevo’da geçen yıl gerçekleştirilen uluslararası uçuşlarda taşınan yolcu sayısının 2019 yılına kıyasla yüzde 77 azaldı. 6.3 milyon kişiye düştüğü bilgisine yer verildi. Gazetem.ru Uluslararası uçuşlarda en popüler şehirlerin arasında İstanbul ve Antalya’nın da yer aldığının belirtildiği açıklamada, “İç hatlarda ise yolcu trafiği 2019’a kıyasla yüzde 43 azalarak 13.4 milyon kişiye düştü. Şeremetyevo’da toplam yolcu trafiği ise 2020’de yüzde 60 azalarak 19.7 milyon kişiye geriledi.” ifadesine yer verildi. Şeremetyevo’dan 2019’da yapılan uçuşlarda yaklaşık 50 milyon yolcu taşınmıştı.

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.