ONUN ARTIK SPONSORU VAR

Sektörel Haberler 23 Haziran, 17:07'de eklendi

SABAH YATAKLARI Emir HEPOĞLU ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

IMG_9065

Deneyimli turizmci ve CUTE TOWELS kitabının yazarı Emir HEPOĞLU hayata geçirdiği farklı çalışmalar ile sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Şu ana değin Türkiye genelinde 200’den fazla eğitim ve workshop çalışması gerçekleştiren HEPOĞLU, sektöre yönelik eleştirilerini kaleme aldığı makalelerinden dolayı da turizm sektörü tarafından gayet iyi tanınmakta ve takip edilmekte.

Bu bağlamda bir yeniliğe daha imza atan Emir HEPOĞLU, sektörünün en iddialı ve en büyük markalarından SABAH YATAKLARI ile bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Akdeniz bölge müdürü Pelin ÇELİK tarafından teklif götürülen HEPOĞLU; Bildiğim kadarı ile turizm sektöründe kendi alanında kişiye özel sponsorluk çalışması genelde Mutfak Şefleri üzerinden yürümekte. Bu bağlamda beklide bir ilki gerçekleştiriyor olabiliriz. Ancak yinede oldukça mutluluk verici ve gururlandıran bir durum bu şeklinde açıklamada bulundu.

Housekeeping, Yatak hijyeni ve misafir odası süsleme teknikleri üzerine bir program oluşturulan bu sponsorluk çerçevesinde, SABAH YATAKLARI sponsorluğunda tüm Türkiye genelindeki otel ve tatil köylerinde eğitim ve motivasyona yönelik etkinlikler gerçekleştirilecek. Bir süredir pilot çalışmaları süren bu program ana hatları ile ortaya çıkmış olduğundan haziran 2014 itibari ile projeye start verilmiş oldu. SABAH YATAKLARI yönetim kurulu üyesi Önder ARIKAN ise yaptığı açıklamada; Benzersiz bir çalışmaya imza attığımızın bizde farkındayız. Daha önce kendi sektörümüzde hizmet veren diğer markaların bu şekilde bir çalışma yapmamış olması geniş açılı vizyonumuzun bariz bir göstergesi olarak ortaya çıkmaktadır. Emir HEPOĞLU ile bu bağlamda bir çalışma yapmaktan oldukça mutluyuz dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.