OTELDE TAVAN ÇÖKTÜ FACİADAN DÖNÜLDÜ

Sektörel Haberler 7 Ocak, 09:52'de eklendi

OTELDE TAVAN ÇÖKTÜ FACİADAN DÖNÜLDÜ

İzmit Kemalpaşa Mahallesinde bulunan köklü otellerden Otel Asya’da bu akşam, korku dolu anlar yaşandı. Edinilen bilgilere göre, otelin resepsiyon kısmının bulunduğu asma tavan, alt kattaki restoranın üzerine çöktü. Şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. O sırada restoranda olan otel müşterilerinden Tolga Tamer, yaşadığı korku dolu dakikaları ve çöken tavanın fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

DAKİKA FARKIYLA KURTULUŞ

Tolga Tamer isimli bir misafir, ‘’15 dakika ile büyük bir facia atlattık. Pazar akşamı birkaç misafirimle iş yemeği için Otel Asya’nın altında bulunan restorana gittik. Biz içeri girdikten 15 dakika sonra resepsiyonun bulunduğu yerdeki asma tavan çöktü. Sadece 15 dakika önce resepsiyonun bulunduğu alandan asistanımla birlikte geçmiştik. Yemek masasındayken kopan büyük bir gürültünün ardından yerlerimizden fırladık ve sonucu görünce şoka uğradık. Bu nasıl işçilik ve imalat? Hiç beklenmedik bir yerde beklenmedik şeyler olabilirdi.’’ belirtti.

Yaşanan bu korkunç kazada bölgede kimsenin olmaması nedeniyle can kaybı veya yaralanma olmazken, tesiste maddi hasar meydan geldi.

 

2019’DA RUS TURİST SAYISI DAHA DA ARTAR!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.