OTELLERDE E- TİCARET VE GELİR YÖNETİMİ KONFERANSI 9 MAYIS’TA ANTALYA’DA GERÇEKLEŞECEK

Sektörel Haberler 25 Nisan, 15:20'de eklendi

Webius Avrupa’nın ünlü konaklama sektörü Dijital Pazarlama Kongresi Dotcomhotel’i Antalya’ya getiriyor. Kongre 9 Mayıs’ta 09:00-18:00 saatleri arasında Akra Barut Hotel’de yapılacak. Webius’un kurucusu Murat Gencer konuyla ilgili açıklamalarda bulundu:

IMG_6031-copy-Kopie-1024x682

Dotcomhotel kongresi Avrupa’nın bir çok başkentinde defalarca yapıldı ve bu şehirlerde belirli aralıklarla tekrarlanıyor. Konferansın konusu e-ticaret ve gelir yönetimi olacak. Daha az online çabayla daha performanslı gelir yönetimi için olması gerekenler, gelişmeler, örnek olaylar konuşulacak. Daha dikkatli bir kavrama için İngilizce – Türkçe simultane tercüme de yapılacak

LONDRA’DA, BERLİN’DE, DUBAİ’DE GİDEMEDİKLERİ KONFERANLARI TÜRKİYEYE GETİRDİK

Özellkikle Satış Pazarlama direktörleri ve yatırımcıların iş yoğunluğu sebebiyle Londra, Berlin, Dubai gibi büyük fuarlarda gidemedikleri dijital pazarlama konferansını yaklarına getiriyoruz. Konuşmacılar ve konular içerisinde bulunduğumuz döneme biraz olsun merhem olacak ve Türk turizminin geleceğini belirleyecek konular. Kısacası konferansın bu sene gelir endişesi yok. Bu tarz konferansta ücretler 300 – 500 Avro gibi kayıt ücretine tabi. Geçtiğimiz hafta İstanbul’da CRM konferansı 360 Avro idi ve otelcilik odaklı değil daha çok perakende üzerineydi. Biz özellikle sektöre ekonomik desteğimiz de olsun diye salon ve simultane maaliyetine bu işi üstlendik ve 89 Avro bir fiyat belirledik.

Geçtiğimiz hafta dünya ve Türk turizm basınında açıklamalarıyla geniş yankı bulan STR Global, ReviewPro, Holidaycheck, Protel, Rate Gain, Site Minder, Onmari’den üst yöneticiler ve bağımsız danışmanlar bu konferansta konuşmacı olacaklar.

Tam gün sürecek konferansta kahve molaları ve öğle yemeği sırasında katılımcılar ve konuşmacılar sohbet edebilecekler.

Toplantıya katılmasını hedefledikleri kitlenin otel yöneticileri, satış pazarlama, ecommerce, sosyal medya, crm gibi departman yöneticileri ve çalışanları olduğunu belirten Murat Gencer Antalya, İzmir,İstanbul, Bursa, Muğla gibi llereden sektör profesyonellerinin kayıt yaptırdığını söyledi.

BİR HEDEFİMİZ DE ANTALYA’YI ANLATMAK

‘’Konuşmacılar dünyada ve Avrupa’da otel ve tur operatörleri çalışanlarınca tanınan sektör profesyonelleridir. Kendileri için şehir turu ve ünlü bir restauranta yemek organizasyonu yapağız. Antalya’da kaldıkları süre içerisinde yaşadıkları tecrübelerini kişİsel ve kurumsal sosyal medya hesaplarından, web sitelerinden ve blog köşelerinden yayınlamalarını rica edeceğiz. Umarız Antalya ve Türkiye turizminin üzerinde oynan bu kirli oyundan kurtulmasında tüm Türk turizmciler gibi bizim de katkımız olur’’ dedi

Konferansa kayıt için www.dotcomhotel.eu/turkey adresinden yapılıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.