Pegasus, Eindhoven Ve Kazablanka’ya Uçmaya Başlıyor

Sektörel Haberler 19 Nisan, 09:33'de eklendi

Pegasus, Eindhoven Ve Kazablanka’ya Uçmaya Başlıyor

Pegasus Hava Yolları; Sabiha Gökçen’den Eindhoven ve Kazablanka’ya direkt uçuşlarını başlatarak uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.

pegasus

Pegasus, uçuş noktalarını artırmaya devam ediyor. Hollanda’daki 3. uçuş noktası olacak Eindhoven’a 29 Haziran 2019 tarihi itibariyle Sabiha Gökçen’den direkt seferler başlatacak olan Pegasus; yine Sabiha Gökçen’den Fas’ın en büyük şehri olan Kazablanka’ya ise 8 Temmuz 2019 itibariyle uçmaya başlayacak. Yeni Sabiha Gökçen-Eindhoven hattının biletleri 59,99 USD’den, Sabiha Gökçen-Kazablanka hattının biletleri ise 149,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Uçuşlar Ne Zaman?

Pegasus’un Sabiha Gökçen-Eindhoven uçuşları, Sabiha Gökçen’den Eindhoven Havalimanı’na Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 10:30’da; Eindhoven Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ise yine aynı günler saat 13:50’de düzenlenecek. Sabiha Gökçen-Kazablanka uçuşları, Sabiha Gökçen’den Kazablanka Muhammed V Uluslararası Havalimanı’na Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 20:50’de; Kazablanka Muhammed V Uluslararası Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ise Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 00:45’te düzenlenecek.

 

İngiltere’den Pegasus’a İş Güvenliği Ödülü

Pegasus, gösterdiği yüksek performans nedeniyle dünya genelinde farklı sektörlerden şirketlerin katıldığı, Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri’nde (International Safety Awards) Merit Kategorisi’nde ödüle layık görüldü. International Safety Awards iş sağlığı ve güvenliği sektörünün ilk ve en prestijli ödülü.

Yarışmanın, bu yıl 61.’si düzenlendi.  Dünya genelinde her sektörden 600’e yakın şirket katıldı. Şirketlerin 2018’de iş güvenliği konusunda yaptığı en iyi proje ve uygulamalar, British Safety Council konseyi tarafından değerlendirildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.