Perili Bay Resort Partnerlerini Unutmadı

Sektörel Haberler 8 Ekim, 13:20'de eklendi

Perili Bay Resort Partnerlerini Unutmadı

Datça’nın en güzel tesislerinden Perili Bay Resort, yaz sonunda beraber çalıştığı tedarikçileri unutmadı.

Perili Bay Resort Partnerlerini Unutmadı

Datça’nın en güzel tesisi yaz sonunda beraber çalıştığı tedarikçileri unutmadı. Uzun süredir konaklama sektöründe profesyonel yönetici olarak çalışan Volkan Şimşek, iş ortakları için özel bir gece düzenledi. Volkan Şimşek: “İyi bir yaz sezonu geçirdik. Sezon boyunca desteklerini esirgemeyen iş ortaklarımız için özel bir akşam programı yaptık. Kendilerine teşekkür plaketlerini verdik” ifadelerini kullandı.

Volkan Şimşek sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Datça’da kullandığımız ürünler konusunda çok hassasız. Bölgesel tedarikçilerle çalışıp, ürünleri taze olarak direk üreticiden tedarik ediyoruz. Bu yemek kalitemizi arttırıyor. Özellikle misafirlerimizden büfemizle ilgili teşekkürler alıyoruz. Datça turizminin daha iyi seviyelere gelmesi için el birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Perili Bay Resort Partnerlerini Unutmadı

Datça yarımadasında bulunan Perili Bay Resort 152 odasıyla sıra dışı mimarisiyle tam bir kıyı kasabası özelliklerini taşıyor. Kitle turizminden uzak kendine ait kumsalda denizi içinizde hissedeceğiniz tesis 2019 yılı mayıs ayında misafirlerine kapılarını açtı.

Gm Dergi’nin diğer haberleri için tıklayın.

Volkan Şimşek 2019 yazında Perili Bay Resort’ü işletecek

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.