POYD’un Bu Ay Ki Konuğu Cem Kınay’dı

Sektörel Haberler 9 Nisan, 15:48'de eklendi

POYD’un Bu Ay ki Konuğu Dr. Cem Kınay’dı.

Ereng.Event’in sponsorluğunda gerçekleşen POYD Geleneksel Aylık Yemekli Toplantının konuğu Cem Kınay’dı.

Cem Kınay, yaptığı konuşmada Türkiye ve Dünya turizmindeki gelişmelere ve değişime vurgu yaptı. Cem Kınay’ın konuşmasının ardından  POYD üyeleri, Fazla Gıda A.Ş’den Gökmen Güven’in sunumunu dinleme fırsatı buldu.

Yemek sırasında Kemer Belediyesi’nin yeni Başkanı Necati Topaloğlu, POYD üyelerini ziyaret etti.

POYD

Dr. Cem Kınay, yemeğin sonunda POYD üyeleri için “Akıllı Ol İnsan Ol” isimli kitabını imzaladı.

poydun cem kınay cem kınay

Yemekte POYD’un yeni üyeleri olan Tamer Önaldı, Doc. Dr. Murad Alpaslan Karaman ve Prof Dr. Nedim Yüzbaşıoğlu’na da üyelik belgeleri teslim edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TUI Russia & CIS, 2019 950 Bin, 2020’de 1 Milyon 800 Bin Pax Hedefliyor

TUI Russia & CIS, 2019 yılı ve gelecek planlarını partnerleriyle bir araya gelerek açıkladı.

Toplantıda TUI Russia & CIS Ceo’su Taras Demura ve TUI Rusya ve CIS Genel Müdürü Oğuz Ergül konuşma gerçekleştirdi. TUİ Russia &CIS,  2019 yılında 950 bin, 2020 yılında 1.800 pax hedeflediğini açıkladı.

Türk Otelleri İyi Günde De Kötü Günde de Yanımızda

Toplantıda ilk konuşmayı gerçekleştiren TUI Russia & CIS Ceo’su Taras Demura gerçekleştirdi. Demura; ”Türk otelleri iyi günde de kötü günde de bize destek oldular. 2016 yılındaki krizi onlarla birlikte onların güç birliği ile atlattık” dedi.

Konsept Ürünlerde Büyüyeceğiz

Taras Demura’nın ardından sözü TUI Russia ve CIS Genel Müdürü Oğuz Ergül aldı. Ergül konuşmasına 2019 ve sonraki sezonlardaki planlarını anlatarak başladı. Değerlendirmesinde; “2019 yılı ve sonraki 5 yıllık planları yapmaktayız. Daha uzun soluklu çalışacağımız partnerler arıyoruz ve pazar için doğru ürünlere fokuslandık. Side, Alanya, Kemer, Dalaman bölgelerinde Exculusive ürünler aramaktayız. Bunun dışında konsept ürünlerde büyüme planlıyoruz.

Rus uçuşlarının sayısını 35’e çıkaracağız

Yeni destinasyonlar açmayı planladıklarını da belirten Ergül; 2020 yılı için uçuş noktalarını Rusya’dan 35’e yükselteceklerini vurguladı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.