POYD’UN İSTANBUL BYK BAŞKANI “SERKAN GÜMRÜKÇÜ”

Sektörel Haberler 20 Şubat, 13:54'de eklendi

POYD’UN İSTANBUL BYK BAŞKANI “SERKAN GÜMRÜKÇÜ”

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nde (POYD) görev süresini dolduran İstanbul Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Muhammet Cüntay, görevini Serkan Gümrükçü’ye devretti.

Ramada Istanbul Old City’nin Genel Müdürlüğünü yürüten Serkan Gümrükçü, İstanbul ve Türkiye turizmi için çalışmalarda bulunacaklarını dile getirdi.

POYD İstanbul BYK Başkanlığını devreden Muhammet Cüntay ise Serkan Gümrükçü’ye başarılar dileklerinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

TAMİNCE: “TOPLANTILARLA DAHA FAZLA ÖN PLANDA OLMALIYIZ”

ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ın açılışında konuşan Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, “Event ve toplantılarla daha fazla ön planda olmalıyız” dedi.

Kongre ve toplantı organizasyonları ile dikkat çeken şehirlerin günde 6-7 tane event yaptığını söyleyen Fettah Tamince, “Oteller de bu durumu değerlendiriyor. Bu nedenle şehir için event ve kongreler çok önemlidir. Turizm yatırımcısı olarak, İstanbul’a olan inancımızı tazelemeliyiz. Daha önemli vizyonlarla bunun için çabalamalıyız. Türk turizmcisi küresel sermaye ile bir araya gelerek arayış içinde olmalı. Birçok yabancı finans kurumu Türkiye’deki turizm gelişiminin farkında. Çok önemli event ve toplantılarla daha fazla ön planda olmalıyız” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.