QM AWARDS 2. TUR OYLAMADA SON GÜN 7 ARALIK

Sektörel Haberler 6 Aralık, 15:03'de eklendi

QM AWARDS 2. TUR OYLAMADA SON GÜN 7 ARALIK

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla başlatılan ve bu yıl 9.su düzenlenecek olan Qm Awards 2018 Ödülleri’nin sahiplerine kavuşmasına çok az kaldı. İkinci tur oylamanın son günlerine gelindi. Oylama 7 Aralık 2018 ( yarın) sona erecek. Qm Ödülleri ; 13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek  sahipleriyle buluşacak.

qm

2010 yılında GM Turizm ve Yönetim Dergisi –  Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği- POYD Resmi yayını) tarafından başlatılan ve bu yıl 9.su gerçekleşecek olan QM ödülleri ikinci tur oylaması yarın ( 7 Aralık 2018 gece 00.00 itibariyle) sona erecek.  Kalitenin önemini vurgulamak ve turizmin en iyilerinin belirlendiği ödül töreni 13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek’te sahiplerine kavuşacak.

Oylama onayı mailini mutlaka tıklayın!

İsmen ve mail adresi ile katılım sağlayabileceğiniz QM Awards oylamalarında her katılımcı bir oy kullanabilecek olup, oy kullanan kişi, mutlaka mail adresine gönderilecek olan oylama onayını tıklayarak teyit etmek zorunda.( 1. Oylamada kullanılan mailler ikinci tur oylamada da kullanılabilecektir).

Oylamaya Heyecanına Katılmak İçin Tıklayın

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.