RİXOS DOWNTOWN’A ÖDÜL YAĞMURU

Sektörel Haberler 29 Mayıs, 09:43'de eklendi

QM Awards, Bentour,Booking.com,TopHotels‘den aldığı ödüllerle 2014 yılına ödülleri toplayarak giren gözde şehir oteli Rixos Downtown Antalya Mayıs ayında iki ödüle birden layık görüldü.

Rixos Downtown Antalya’ya TUI Nordic’ten Ödül

Mayıs ayında TUI Nordic’in düzenlediği ödül töreninde , ’ Misafir Memnuniyeti ve Misafirlerin Oteli Tercih Oranı’na göre Blue Award ve Nazar Quality Award ödülleri sahiplerini buldu.

Rixos Downtown Antalya-TUI Nordic Blue Award

Yaklaşık 250 bin İskandinav tatilcinin katıldığı anket sonuçları ile belirlenen ödüllerden ‘’Blue Award’’ almaya hak kazanan Antalya’nın tek şehir oteli Rixos Downtown Antalya oldu.

Mükemmel Hizmet Anlayışı Tescillendi

Küresel turizm rezervasyon kuruluşu Tripadvisor 2014 yılı ‘’Mükemmelliyet Sertifikası’’ Rixos Downtown Antalya’nın oldu.Mükemmelliyet Sertifikası ,otel misafirlerinin konaklamalarından sonra ,kaldıkları otelleri tripadvisor.com ‘a yazdıkları yorumlarla değerlendirmeleri sonucunda veriliyor.

Servis ve ürün kalitesinde büyük başarılara imza atan Rixos Downtown Antalya Genel Müdürü Mehmet Tulunay : Tripadvisor’dan mükemmelliyet sertifikasını bir kere daha almaya hak kazandığımız için çok mutluyum.Önemli olan bu hakkı sürekli hale getirmek.Türk Turizmi’nin gelişmesi ve çok daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalarımız devam ediyor.’’dedi.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.