RUSLARIN TÜRKİYE TATİLİNİ TİYE ALAN KLİP REKORA KOŞUYOR

Sektörel Haberler 2 Ağustos, 10:28'de eklendi

Rus turistlerin Türkiye tatilini tiye alan klip rekora koşuyor

 Tanınmış Rus müzik grubu “Rekord Orkestr”ın seslendirdiği “All inclusive tri zvezdı” (Herşey dahil üç yıldız) şarkısına Türkiye’de klip çeken “Bonya ve Kuzmiç” olarak tanınan sanatçılar Rus turistlerin Türkiye’deki tatillerini tiye aldıkları klip Rusya’da herkesin diline düştü.
“Charter, barter, samolet, romanticheskiy polet v zolotom otele otdokhnu nedelyu” (Charter, barter uçak, romantik bir uçuş, altından otelde tatil yapacağım bir hafta) sözleriyle bir anda dinleyeni etkisi altına alan şarkının klipi yayınlanmasından kısa bir süre sonra sosyal medyada hızla yayıldı.

Rusya’dan Türkiye’ye tatile giden hemen her kesimi tiye alan klip; oligarkları ve onlar için düzenlenen özel defilelerden tatil yörelerinde çakma ürün alan tatilcilere kadar hemen her şeyi esprili bir dille ekrana yansıtıyor.

“Bonya ve Kuzmiç” olarak tanınan Permli sanatçılar Yuliya Starikova ve Mihail Kuzminıh ikilisi Rus ve dünyaca ünlü sanatçıların şarkılarına kendi bakış açıları ile klipler çekip yayınlıyorlar. Kilolu bir kadın ile zayıf ve sıska uzun boylu bir erkekten oluşan ikiliye Türkiye’deki maceralarında yaşlı birde dede eşlik etti. İkili Kiesza’nın klibine yaptıkları cover kliple tüm dünyanın ilgisini çekmişlerdi.(gazetem.ru.)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.