RUSYA KULÜPLERARASI GOLF TURNUVASI’NIN GALİPLERİ ANTALYA’DA BELLİ OLDU

Sektörel Haberler 7 Aralık, 12:54'de eklendi

RUSYA KULÜPLERARASI GOLF TURNUVASI’NIN GALİPLERİ ANTALYA’DA BELLİ OLDU

Regnum Carya, dünyanın en iyi golfçülerini Antalya’da ağırlamaya devam ediyor. Tesis  2-6 Aralık tarihlerinde ise bu kez Rusya Kulüplerarası Golf Turnuvası’na ev sahipliği yaptı. Rusya’dan üst düzey iş insanlarının rotasını turnuva için Antalya’ya çevirdi. Müsabakalar neticesinde turnuvanın şampiyonu Moskova City Golf Kulübü olurken, ikinciliği Pestovo Golf Kulübü, üçüncülüğü de Agalarov Golf Kulübü elde etti.

Geçtiğimiz ay Turkish Airlines Open kapsamında dünyanın en iyi golfçülerini Antalya’da ağırlayan Regnum Carya, bu kez 2-6 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen Rusya Kulüplerarası Golf Turnuvası’na ev sahipliği yaptı.

 

Regnum Carya’nın Avrupa’nın ilk ve tek tamamı aydınlatılmış golf sahası Carya Golf Club ve uluslararası üne sahip National Golf Club’da gerçekleştirilen turnuvada Rusya’nın farklı bölgelerindeki 14 kulüpten 240 oyuncu katıldı. 3 gün süren müsabakalar neticesinde turnuvanın şampiyonu Moskova City Golf Kulübü olurken, ikinciliği Pestovo Golf Kulübü, üçüncülüğü de Agalarov Golf Kulübü elde etti. İlk üçe giren takımlar ödüllerini alırken, kupalar Regnum Carya Onursal Başkanı Fikret Öztürk ve eşi Nurten Öztürk tarafından verildi.

Regnum Carya Onursal Başkanı Fikret Öztürk, törende yaptığı konuşmasında turnuvanın önümüzdeki yıl daha zorlu geçeceğini belirterek, “Belek’te 3 gün boyunca Rusya’dan gelen 14 golf kulübünü ağırladık. Turnuva sayesinde Rusya’dan üst düzey iş insanlarının rotasını Antalya’ya çevirdik. Güzel ve bir hayli çekişmeli bir turnuva oldu. Bu turnuvanın daha ileriki dönemlerde daha zorlu geçeceğini görüyorum. Turnuva, uzun yıllar ülkemizde yapılacak” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.