Rusya, Tur Operatörleri İçin En İyi Teknolojiyi Seçti

Sektörel Haberler 7 Kasım, 15:30'de eklendi

 Rusya, Tur Operatörleri İçin En İyi Teknolojiyi Seçti

 İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran, hatta bazen tamamen değiştiren teknoloji, en sonunda turizmde de yerini aldı.

Prince Group bünyesinde yer alan yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş olan Unique Travel Platformu, 31 Ekim ‘de Travel Winter IT Workshop konferansında sektörün önde gelenlerine sunuldu. Ve oldukça yüksek bir beğeni aldı.Unique Travel Platformu“2019 yılı seyahat sektörü için en iyi BT çözümü” ödülüne layık görülmüştür.

Tur Operatörleri seçti

Turizmin her alanındaki ürün ve hizmetlerin, tedarikçiden müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm adımlarının otomatikleştirilmesinin platformun hedeflerinden biri olduğunu belirten Prince Group’un, Unique platformunun işlevselliği; sektördeki uzun yıllara ve pratik deneyime dayanan en iyi geliştiriciler tarafından yaratıldı.  Uçtan uca bir seyahat ekosistemi inşa etmesini sağladığı görüldü.

tur operatörleri

Hem 2b hem de b2c konusunda oldukça güçlü özelliklere sahip olan platform, otel, uçak, transfer, otobüs, sigorta ve cruise ürünlerini tek tek satışa sunabildiği gibi, bu ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satışa sunma konusunda da oldukça iddialı.

Unique Platformu, Rusya’da Unicorn Tur Operatörü (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prens Group tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satışa sunma konusunda da oldukça iddialı. Unique Platformu, Rusya’da Unicorn Tur Operatörü (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prince Group tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Gm Dergi’nin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.