ŞAH İNN PARADİSE TATİL KÖYÜ 18 YAŞINDA

Sektörel Haberler 14 Nisan, 16:03'de eklendi

“Alternatif Tatilde Tek” sloganıyla Antalya’nın Kumluca ilçesinde turizm faaliyetini sürdüren Şah inn Paradise, nisan ayında kapılarını misafirlerine açıyor. Farklı konseptteki hizmetini 18. yılında 11. sezonda da Kamer Holding güvencesiyle sürdürdüklerini belirten Şah İnn Paradise Tatil Köyü Genel Müdürü Yusuf YÜCEL açılış konuşmasında “Misafirlerimizin tatilden ne beklediğini biliyoruz ve her bir misafirimizin eşsiz anılar biriktirdiği bir tatil hizmeti sunuyoruz” dedi.

1990’lı yılların başından itibaren yoğun şekilde turistik tüketicilerde klasik turizm olarak adlandırılan deniz, kum ve güneş üçlemesinin dışına çıkıldı ve alternatif olarak sağlık turizmine, kongre turizmine, spor turizmine, kültür turizmine, inanç turizme yönelişler başladı. Bugün gelinen noktada misafirlerinin hassasiyetlerini gözeterek oluşturduğu konsepti ile Şah İnn Paradise, bireysel ve özel ilgi gerektiren hizmetlerin daha önemli bir tercih sebebi olduğunun bilincinde alternatif tatil hizmeti sunuyor.

Alternatif Turizm Türkiye’de Her Geçen Gün Büyüyen Bir Pazar

Alternatif turizmin yanlış algılandığına dikkat çeken YÜCEL “Gelip kalmayan, bilmeyen insanlarda bir ön yargı oluşuyor evet, oysa gelip görseler daha iyi anlayabilecekler. Alkol olmadığı için, bay-bayan ayrı yüzdüğü için yanlış algılanabiliyor. Ama bütün aktivitelerimiz beraber; eğlencelerimiz, su sporlarımız, tekne turlarımız, yat turlarımız, üç öğün açık büfemiz hep beraber.” Kamer Holding olarak, turizmde büyüme hedefleri olduğunu da belirten YÜCEL, ”Akdeniz bölgesinde yeni tesisler için arayışımız devam etmektedir. Uygun olması durumunda yatırımcılığa da işletmeciliğe de sıcak bakıyoruz” dedi.

Sezona Çok İyi Hazırlandık

Şah İnn Paradise yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili bilgi veren YÜCEL, Antalya bölgesinde kendi sınıfında oteller bulunduğunu ancak farklılık oluşturanların ön plana çıktığını söyledi. Şah inn Paradise’ın bu yıl çok özel sürprizi bulunuyor. Konseptin en büyük aqua parkını hizmete sunacağını açıklayan Şah inn Paradise Genel Müdürü Yusuf YÜCEL “2000 m2 alana 2 havuz 6 kaydırak ve dev bir Aqua tower yerleştiriyoruz.  Aileler, çocuklarıyla otele geldiklerinde, çocuklarını güvenli alanlara bırakarak rahat bir tatil imkânına kavuşacaklar. Çocuk kulübünde çocuklar gün boyu eğlenecek, oynayacak. Geçmiş yıllarda ailelerin isteği olan uygulamayla hem çocuklar gözler önünde olacak hem de rahat bir tatil yapacaklar. Bu sene yenilenen çocuk oyun alanlarımızla da ailelere daha çok vakit kalmasını sağlıyoruz. Ayrıca bu sene revize edilen odalarımızla ailelerin daha rahat edeceği ortamı sunuyoruz” dedi.

Şah İnn Paradise’ın gerçek Türk kültürünü yaşatan ve markalaştıran bir yatırım olduğunu belirten YÜCEL şöyle konuştu: “Şah İnn Paradise’ın konseptini oluştururken, Türk kültürünü ve değerlerini dikkate aldık. Bizim bir kimliğimiz var. Binlerce senede oluşan aile, mutfak, yemek, ilişki, misafirperverlik değerlerimiz var. Sunduğumuz hizmette her şeyiyle Türk kültürü ön planda. Bu yönümüzle farklılaştığımızı düşünüyoruz. Türk misafirperverliğini on birinci sezonda da markalaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.