SAN TOURİSM SOFTWARE GROUP’TAN 26. YIL GALASI VE YILBAŞI KUTLAMASI

Sektörel Haberler 28 Aralık, 17:39'de eklendi

SAN TOURİSM SOFTWARE GROUP’TAN 26. YIL GALASI VE YILBAŞI KUTLAMASI

SAN Tourism Software Group geleneksel hale getirdiği Yeni Yıl Kutlaması ile birlikte şirketin 26. Yıl kutlamasını da gerçekleştirdi. Kutlamaya tüm  çalışanlar aileleriyle katıldı.Kutlama Porto Bello Hotel’de gerçekleşti. Yoğun ve son derece başarılı geçen bir yılın ardından SAN TSG Yönetim Kurulu Başk anı Erol TÜRK bir konuşma gerçekleştirdi.

Erol Türk; “SAN TSG olarak, tüm ekibimizle birlikte 25 yılı aşkın bir süredir 70’den fazla ülkede ve 700’den fazla turizm firması için yüksek kaliteli ve hizmet hedefli çözüm ortağı olarak sahada olmaktan gurur duyuyoruz. SAN TSG, hızla değişen seyahat teknolojilerini ürünlerine yansıtmayı görev edinmiş olup, müşterilerinin sorunsuz bir şekilde günlük teknoloji ile de entegrasyonu için çaba sarf eder. Turizmdeki uzmanlığımız bizim tam ve mutlak bir şekilde başarıya ulaşmamızı sağlamaktadır. “TURİZM PROFESYONELLERİ TARAFINDAN ÜRETİLEN YAZILIMLAR” sloganımızdan da anlaşılacağı üzere SAN TSG seyahat endüstrisi ile ilgili olmayan herhangi bir yazılımı üretmez. SAN TSG olarak, her zaman müşteri ihtiyaçlarına karşı duyarlılığımız ve innovatif çözümler ile çözüm ortaklarımızın güvenini ve 26 yılın getirdiği  dostluklarını da kazanmıştır. “dedi

Konuşmasının sonunda  Türk, SAN Yazılım’ın geçen yıla göre %80, Paximum ‘un ise %300 büyüdüğünü ifade ederek bu başarı için tüm çalışanlarına teşekkür etti. Gece de 5 – 10 ve 15 yılını dolduran çalışanlara plaketleri verildi. Canlı müzik, bando show ve sürpriz hediyelerin olduğu gecede  eğlence gece geç saatlere kadar sürdü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.