SARAYA BODRUM, MİNİMAL VE MODERNİST TARZIYLA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Sektörel Haberler 9 Ekim, 16:26'de eklendi

1 Türk, 1 İsviçreli ve 1 Arap ortaklığı olan Aviatel Havacılık’ın Türkiye’deki ilk turizm yatırımı olan Saraya Bodrum, Ağustos ayı itibari ile kapılarını misafirlerine açtı. Butik bir kokteyl eşliğinde tanıtımı yapılan otel, tamamı delüks ve suitlerden oluşan 19 odasıyla Bodrum’un gözbebeği Yalıkavak ‘ta hizmet vermeye başladı. Saraya Bodrum’un açılışında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon , Belediye Meclis Üyeleri ve seçkin isimler yer aldı.

 İLHAN BİLİCİ

Yalıkavak’ ta yaz – kış hizmet vermeye devam edecek olan otelin mimari yapısı, deneyimli kadrosu, Yalıkavak merkeze ve marinaya olan yakınlığı öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor.

 YALIKAVAK

Otelle ilgili teknik bilgiler veren Genel Müdür İlhan Bilici, genel anlamda yurt dışına hitap eden Saraya Bodrum ‘un, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerinin yanı sıra öncelikle Arap ülkelerinden gelen turistlerden ilgi gördüğünü söyledi. Bilici, otelin alkolsüz hizmet verdiğini ancak “helal otel” statüsünde olmadığını belirtti.

12 ay boyunca açık kalacak otelin tüm detaylarının büyük bir titizlikle yaşama geçirildiğini anlatan Bilici, “Dekorasyonda dikkat çeken mermer ve ahşap en kaliteli ürünlerden seçildi, tekstil malzemeleri de yine üst segment beğeniye hitap edecek şekilde kullanıldı.

Minimal ve modernist dekorasyonu ile dikkat çeken otelimiz, konforu ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkıyor. Konaklama fiyatları oda özelliklerine göre değişiyor. Gecelik fiyat aralığı 350 Euro ile 2 bin Euro arasında belirlendi” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.