Sen Gezdikçe Dünya Yeşillensin!

Sektörel Haberler 11 Nisan, 16:58'de eklendi

Sen Gezdikçe Dünya Yeşillensin!

sen

Dünyanın önde gelen havayolu şirketi Air France yolcularına ağaçlandırma projelerine destek olma fırsatı sunuyor.

A You For Tree (ATFY) derneği ile birlikte gerçekleştirilen proje ‘Trip and Tree’ kapsamında yolcular, seyahatlerini planlarken internet üzerinden aldıkları bilet ile birlikte diledikleri tutarda bağış yaparak ağaçlandırma projesine destek olabiliyor.

Air France’dan fidan bağışı projesi ‘Trip and Tree’

 Air France, yolcularının gezegen için harekete geçmelerini ve seyahatlerinin çevresel etkilerini azaltmalarını sağlayan yeni ‘Trip and Tree’ programını başlattı. Yolcular Air France internet sitesi üzerinden bilet alma işlemlerinde, gönüllü olmak istedikleri taktirde seçecekleri miktarda bağışta bulunabiliyorlar. Yolcular, dünya çapında yapılacak ağaçlandırma projelerine destek olarak seyahatleri ile ekolojiye katkıda bulunan bir gönüllü olabiliyorlar. Air France tarafından toplanan “Trip and Tree” projesinin bağışlarının tamamı dünyanın dört bir yanından tam şeffaflıkta, donör ve ağaç dikme projelerini bir araya getiren A You For Tree (ATFY) derneğine aktarılıyor.

Yerel halka istihdam sağlıyor

Bu projeler çalışan popülasyonlarının gelişimini desteklerken aynı zamanda proje kapsamında yerel halka iş imkanı tanıyor. Ağaç dikimi projesi özellikle biyo çeşitliliği korumaya, yerel nüfusa yardım etmeye, karbonu depolamaya, toprağı zenginleştirmeye ve su kaynaklarını doldurmaya yardımcı oluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Granada Luxury Ve Anex’den 6000 Kişilik Dev Parti

Granada Luxury Hotels ve Anex Tur, Ukrayna Kiev’de bulunan ünlü bir gece kulübünde muhteşem bir parti organize etti.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.