Skal Marmara’nın Yeni Başkanı Melih Buluç Oldu!

Sektörel Haberler 22 Şubat, 09:15'de eklendi

Skal Marmara’nın Yeni Başkanı Melih Buluç Oldu!

Skal Marmara’da yönetiminde el değişti. Skal Marmara’nın yeni başkanı Melih Buluç’a oldu. Dedeman Bostancı Hotel’de düzenlenen etkinlikte, Skal Türkiye Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri ve Skal Marmara eski başkanlarından Orhon Atameriç, zincir değişimini gerçekleştirdi.

Atameriç; başkanlık zincirini Melih Buluç’a, eski başkanlık zincirini ise Mert Okan’a takdim etti. Daha sonra eski yönetim ve yeni yönetim sahneye çıkıp konuşma gerçekleştirdi. Başkan Buluç konuklara teşekkürlerini takdim etti.

Skal Marmara Başkanlığı’nı devreden Mert Okan, görevi süresince sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verdiklerini söyledi. Yeni Başkan Melih Buluç, eski yönetime çalışmaları için teşekkürlerini iletti. Buluç konuşmasında, “Üye artırmayı ve sosyal sorumluluk projelerini geliştireceğiz. Gelecek dönemde üyelerine sımsıkı sarılmayı sürdüren bir Marmara Skal göreceksiniz” dedi.

 

İlkay Bener’e Özlem

Skal Marmara’nın gecesine yoğun bir katılım sağlandı. Zincir değişim gecesinde, kuruculardan rahmetli İlkay Bener anıldı. Skal International Onur kurulu Üyesi Somer Özkök, İlkay Bener’in bir şehirde iki Skal kurulmasının yasak olması kuralına rağmen büyük mücadele verdiğinin altını çizdi.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.