SKYHUB’A KORE TURİZM OFİSİ’DEN ÖDÜL

Sektörel Haberler 8 Şubat, 10:20'de eklendi

SKYHUB’A KORE TURİZM OFİSİ’DEN ÖDÜL

SKYhub markası; b2b bazında acentelere dünyada 70 ülkede hizmet sunuyor. Türkiye’de Güney Kore’ye en çok satış yapan tur operatörü olarak da Kore Turizm Ofisi tarafından ödüllendirildi.

Bir devlet kuruluşu olan, Kore Turizm Organizasyonu (KTO), bu yıl EMITT Turizm Fuarındaki başarılı çalışmaları ve Kore destinasyonundaki gücünü göz önüne alarak, Japon menşeili SKYhub markasını ödüllendirdi.

Kore Turizm Ofisi Pazarlama Müdürü Erkan Aslantaş, acentelerin Kore destinasyonu için verdikleri emeğin bir karşılığı olması adına bu tarz anlamlı ödüller verdiklerini belirtti.

“En çok satış yapan acente”

Erkan Aslantaş, “SKYhub’ın bu sene en iyi gelişim gösteren ve en çok Güney Kore destinasyonu satan tur operatörü olduğunu belirtti. Bu nedenle SKYhub’a sadece İstanbul ofisimiz namına değil, KTO’nun merkez ofisi adına ‘En çok satış yapan acente’ ödülünü vermekten mutluluk duyduk” dedi.

SKYhub Türkiye ofisinin b2b Outbound Grup Müdürü Orhan Durmuş, kazandıkları ödülün kendilerini onurlandırdığını belirterek; “ SKYhub olarak dünyada 70 ülke, 296 şehirde konumlanmış 520’nin üzerinde ofisimiz ile Outgoing acentelerine DMC hizmeti veriyoruz. Incentive-Mice gruplarına, seyahat acentelerinin kapalı gruplarına ve genel satışa açık olan turlara yer hizmetleri sağlıyoruz. SKYhub markası olarak, bayram-yılbaşı gibi özel dönemlerde ve yıl boyu alternatifli tarihlerde hazırladığımız tur paketleriyle acentelerimize kazançlarını arttırma  imkanı veriyoruz. Paket turların riskini üstleniyor, acentelerimize sor-sat satış yapma imkanı sunuyoruz. Kore destinasyonu için yaptığımız bu yenilikçi ve vizyoner çalışmaların sonucunda, en çok satış yapan acente olmak suretiyle meyvesini aldığımızdan dolayı da çok mutlu olduk” dedi.

“En başarılı online seyahat acentesi”

Fuarın ikinci gününde gerçekleştirilen ödül töreninde SKYhub’’ın yanı sıra, ‘En başarılı online seyahat acentesi’ olarak Tatil.com’a ve ‘En başarılı b2c seyahat acentesi’ olarak da Generations of Adventure da KTO’nun ödüllerine layık görüldü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.