Spice Hotel’den Yöneticileri İçin Benzersiz Etkinlik

Sektörel Haberler 9 Kasım, 10:05'de eklendi

Spice Hotel’den Yöneticileri İçin Benzersiz Etkinlik

Çalışanları ve yöneticileri için eğitim ve atölye çalışmalarını hiç aksatmadan sürdüren SPICE HOTEL & SPA Belek yöneticileri son olarak benzersiz bir etkinliğe daha imza attılar.

Bir tüm gün etkinliği olarak tasarlanan organizasyon vesilesi ile, yoğun geçen sezonun ardından tesis yöneticilerinin hava sıcaklığının da gayet makul olması fırsat bilinerek doğayla buluşmaları sağlandı.

yöneticileri

Eğlenceli aktivitelerin yanında bakış açılarını geliştirecek gayet keyifli aktivitelerde yapan tüm SPICE yönetim ekibi öncesinde binicilik eğitimi aldı ve  ardından yetkili hocalar tarafından verilen AT lar ile ilgili bir brifinge katıldı.

Spice Yöneticileri boyama Atölyesinde

Açık havada gerçekleşen tabak boyama atölyesinde ise her bir katılımcı yeteneklerini gösterme fırsatı buldu. Yaratıcılıkları İle hayranlık uyandıran SPICE yöneticileri çalışmalarını mini sergi vasıtası İle sergileme fırsatı da yakaladı.

Murat Zeren Konuşmasında;

SPICE HOTEL & SPA genel müdürü Murat Yılmaz ZEREN yaptığı açıklamada; Sadece üst yönetim değil, tüm çalışanlarımız için muadil organizasyonları fırsat buldukça yapıyoruz. Tüm yıla yayılmış bir programımız var, sezonumuz ne kadar yoğun geçse de bu etkinlik ve eğitim programlarına uymak konusunda kararlıyız. Misafirlerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin sebebini tüm çalışanlarımızın motivasyonunun yüksek olmasına bağlıyoruz. Güleryüz’ümüzün eksik olmaması, sıcak ve samimi servis anlayışımız bu ve benzeri eğitim temelli etkinliklerin sonucudur.

Gm Dergi’nin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.