SPRING AIR VE D’ARTISTE BEDDING KONFORLU VE KALİTELİ YATAKLARI TURİZM SEKTÖRÜNE SUNUYOR

Güncel, Sektörel Haberler, slide, Turizm Röportajları 13 Nisan, 09:43'de eklendi

Firma Sahibi Hülya Genç:  “Dünyadaki son teknolojiyi el emeği ve doğal üretim olan yataklarımızı yüksek kalite ile dünya standartları üzerine çıkartarak turizm sektörüne ve müşterilerimize sunuyoruz. Özel tasarım ve uzun ömürlü yataklarımızla iddiamızı 2018 yılında da sürdürüyoruz” dedi.

Spring Air ve D’arstiste Bedding Markası’ndan bahseder misiniz?

Spring Air & D’artiste Bedding markasıyla 2015 yılından itibaren İzmir Torbalı’da 34.000m2 alana kurulu ve 250 çalışanı olan fabrikamızda yatak ve uyku ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Biz, dünyadaki en iyi üç marka olan Englander, Versace ve Spring Air’in tüm dünyaya yatak üretimini yapıyoruz. Bu ürettiğimiz ürünleri, 2017 Temmuz ayından itibaren Antalya Perge Bulvarı’nda bulunan 1000 m2’lik üç katlı mağazamızda müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Hizmet ağınız nedir, kimlere hitap ediyorsunuz?

Şu an yurt içinde İzmir, İstanbul ve Antalya, yurt dışında ise 24 ülkede satış yapmaktayız. Otel konsepti ile turizm sektörüne ve diğer müşterilerimize hitap eden yataklar ve uyku ürünlerini özel olarak üretip, satışını hem toptan hem de perakende olarak gerçekleştirmekteyiz. Geniş ürün yelpazesi ile ve kişiye ya da otellere tasarladığımız ürünleri özel olarak üretiyoruz. Türkiye’de hiç denenmemiş tekniklerle üretilen yataklarımızın 5 yıl garantisi bulunmaktadır. Spring Air, 1926 yılında kurulmuş bir Amerikan şirketidir ve şuan da tüm dünyaya üretimi bizim tarafımızdan  gerçekleştirilmektedir.

Otellere yönelik hizmetleriniz nedir?

Antalya’da Perge Bulvarı’nda yer alan 1000 m2’lik mağazamızın 300 m’lik  alanında otellere yönelik ürettiğimiz ürünlerimizi sergiliyoruz. Aynı zamanda saha da yer alan çalışanlarımız otelleri ziyaret ederek ürünlerimizin tanıtımını yapıyor. Yeni bir marka olduğumuz için bu sezon bizim tanıtım yılımız. Bu konuda hem ürün kalitesi hem de fiyat anlamında oldukça iddialıyız. Talebe göre oteller ürünlerimizi test edebiliyor. Ayrıca yataklarımızda daha kalın bir yay kullandığımız için piyasadaki diğer yataklara nazaran daha uzun ömürlü yataklar üretiyoruz. Yay sisteminin haricinde kumaşlarımızın hepsini İsviçre ve İtalya’dan tedarik etmekteyiz. Yataklarımız Antalya’nın hava koşullarına göre üretilmektedir.. Yatak başlıklarında ya da uyku ürünlerinde otellerin isminin ve logolarının yer aldığı ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Otel segmentinde çalıştığımız ürünler konusunda mütevazi değil, iddialıyız. Ev konforundaki yataklar kadar konforlu otel yatakları üretmekteyiz. Bu yıl Adonis Otel’in tüm yatak değişimi gerçekleştirdik. Yeni açılan Lara Family Otel’in yataklarında da bizim markamızın imzası bulunmaktadır. Neredeyse bölgedeki tüm askeri ve sosyal tesislerin tamamında bizim yataklarımız bulunmaktadır. Birçok yeni açılacak otel ve grup otellerle görüşmelerimize devam etmekteyiz.

Son olarak 2018’de hedefleriniz nedir?

Kaliteden ödün vermek istemeyenler, sağlık ve konforu bir arada isteyen tüm müşterilerimize hizmet sunmaya hazırız. Sektörümüzde dünyada üç yıl içinde en iyi ilk üç firmadan biri olmayı hedeflemekteyiz. 2018 sezonunda herkese kaliteli ve sağlıklı uykular dileriz…

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.