Steps Production, Alışılmışın Dışındaki Hizmetiyle Tesislerde Fark Yaratıyor

Sektörel Haberler 17 Mayıs, 10:34'de eklendi

Steps Production, Alışılmışın Dışındaki Hizmetiyle Tesislerde Fark Yaratıyor

Show, Event ve Organizasyon sektöründe uzman olan ve bu sektörün ihtiyaç duyulan tüm bileşenlerinde benzersiz çözümler sunan ve organize eden Steps Production, yıllardır bu sektörde olmanın getirdiği yenilikçi yaklaşım ve tecrübeyle hizmet vermeye devam ediyor.

Mehmet Boztas

Eğlence  konusundaki tecrübesini konsept danışmanlığı ile pekiştiren Steps Production, bu sezon da iddiasını sürdürüyor.

Biz de Gm Turizm ve Yönetim Dergisi olarak, Steps Production Kurucusu Mehmet Boztaş ile 2019 sezonunu ve gelecek planlarını değerlendirme fırsatı bulduk.

Steps Production, bu yıl Antalya’da en beğenilir 14 show ekibine iki önemli şovu daha ilave ederek bünyesindeki şov sayısını arttırdı. Steps Ailesi’ne yeni katılan şov,“MEDELLIN” ve “MICHAEL JACKSON TRIBUT”.

Bu şovlar hakkında bize bilgi verir misiniz?

Steps Production olarak hızla değişen ve güncellenen eğlence anlayışına uygun şov kataloğumuzu her geçen yıl genişleterek şu anda   16 şov grubuna ulaştık. Ailemize katılan şovlarımızdan ilki olan MICHAEL JACKSON TRIBUT; Mıchael Jackson’ın hayatını anlatıyor. Diğeri ise Kolombiyalı ve Meksikalılardan oluşan “Medellin” şov. Bu iki şov dallarında ödüllü 24 ‘er sanatçıdan oluşan geniş bir kadro ile izleyenleri adeta büyülüyor. 2019 yılı için hazırlanmış iki yeni ürünümüzle şov konusunda iddiamızı sürdürüyoruz.

Bunun yanı sıra çocuklu ailelerin misafir memnuniyetine katkı sağlamak adına tesislerimize sunmuş olduğumuz çocuk şovlarımızı da güncelleyerek bu sezon gösterileri izleyicilerle buluşturduk.

Çocuklu ailelerin mutluluğu, başarının anahtarı aslında. Siz de bu konu da titiz çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz. Çocuk şovlarını hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz?

Evet,  çocuklu ailelerin mutluluğu bir tesis için büyük önem taşıyor. Biz de bu bakış açısıyla çocuk şovlarımızı hazırlarken, ailelerin ve çocukların görmekten hoşlanacakları dünyadaki trend olan şovları araştırıyoruz. Ayrıca çocukların çok sevdiği çizgi filmler ve yurt dışında ünlü olan şovları takip edip bunları kendi bilgi ve tecrübelerimizle harmanlıyoruz. Ve tesislerimize en uygun şekilde uyarlayarak sunuyoruz. Çocuk şovlarının animasyon ayağında iki farklı türü var. Birincisi, gündüz de kullanılabilen mini club endeksli ve büyük kostümlerle yapılan eğlenceli ve eğitici şovlar. İkincisi ise; ailelerin de çocuklarıyla izleyebileceği ve daha kalabalık kadrolardan oluşan şovlar. Biz Steps Production olarak tesislerin misafir portföyüne uygun şovları, aktiviteleri, eğlenceleri, partileri ve konserleri derinlemesine incelemeler sonrasında onlara uygun tesislerle buluşturuyoruz.

Steps Production, bu yıl ki turizm sezonunda hangi konuda iddialı?

Steps Production Ailesi olarak hizmet verdiğimiz her konusunda iddialıyız. Fakat konser ve sanatçı Organizasyonlarını bu yıl daha fazla gerçekleştirmekteyiz. Tesislerin birbirinin takip ettiği aynı tarz ve konsept sanatçıları yerine yeni ve popüler sanatçılar ve organizasyonları oluşturup tesislerimize en iyisini sunmak tüm çabamız. Haziran sonu, temmuz başı itibariyle büyük anlaşmalarla karşınıza çıkacağız. Bu şimdilik biz de sır kalsın. Ama iddialı geldiğimizi söyleyebilirim.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.