Sunexpress Ticari Direktörü Peter Glade: Türkiye Örnek Bir Ülke

Sektörel Haberler 29 Eylül, 13:13'de eklendi

Sunexpress Ticari Direktörü Peter Glade: Türkiye Örnek Bir Ülke

SunExpress Ticari Direktörü (CCO) Peter Glade, coronavirus salgını önlemleri kapsamında Alman Hükümeti’nin katı önlemler alarak ve normalleşme sürecinde yavaş adımlar atarak turizm sektörü için engeller çıkartması ve tatile gitmek isteyenleri tereddüt içerisinde bırakması nedeniyle eleştirdi.

türkiye

 

Peter Glade, seyahat uyarılarının ülkelere kategoriler halinde uygulanmasına yönelik adımların geç atıldığını söyledi.“Bu durum Türkiye için gerçek bir baş ağrısına” dedi. Beklenen netlik ortaya konmuyor; turistlerin ise zamanı azalıyor” şeklinde konuştu.

Peter Glade; “Örneğin Türkiye, sonbaharın sonuna kadar güvenli bir tatil fırsatı sunuyor. Ancak Almanlar rezervasyon yapmaya cesaret edemiyor.  Bu imkandan mahrum ediliyor. Türkiye, özellikle paket tatili tercih edenler için iyi hazırlandı. Otellerde coronavirus önlemleri son derece profesyonelce düşünülmüş ve uygulanıyor” şeklinde konuştu.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.