Tahtalı Dağında Gün Doğumu ve Gün Batımı Etkinlikleri

Sektörel Haberler 6 Ağustos, 16:40'de eklendi

Bulutların arasında, 2365 mt.de gün doğumu ve Gün Batımı Keyfi


Yabancı turistlerin, Tahtalı Dağında gerçekleşen gün doğumu ve gün batımı etkinliklerine ilgisi büyüyor. Sabahın erken saatleri ile akşam gün batımı saatlerinde, Olympos Teleferik ile çıktıkları Tahtalı dağında, 2365 mt.de zirvenin tadını çıkarıyorlar.

Başta Ruslar olmak üzere yabancı turistler tepede gün doğumu ve batımını büyük bir heyecan ve zevkle izlerken, bu özel günlere katılan yabancı turistlere, zirvede hizmet veren “Shakespeare Coffee&Bistro Mountain” da hazırlanan alternatif menü seçenekleri sunuluyor.

“Alternatif turizmin en önemli noktalarından bir tanesi olan Olympos Teleferik olarak farklı etkinlikler ile misafirlerimize hizmet veriyoruz. Gün doğumu ve gün batımı etkinlikleri bunlardan bir tanesi. Bu konuda özellikle yabancı misafirlerimizin yoğun ilgisini görüyoruz.” İfadelerinde bulunan Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü, “Kemer’e gelen misafirlerimiz bu etkinliğimizde bol bol fotoğraf çekip zirvenin tadını çıkarıyorlar” dedi.

Halil Öncü-Kemer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşler: Corendon İzmir İçin Bulunmaz Fırsat

İşler: Corendon İzmir İçin Bulunmaz Fırsat

Turizm örgütlerinin yöneticileriyle İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret eden Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, İzmir’e yoğunlaşmak ve zengin turizm potansiyelini değerlendirmek istediklerini söyledi.

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler, tur operatörü, otelci ve hava yolcu olarak Corendon’un İzmir için bulunmaz fırsat olduğunu dile getirdi. Corendon’un ümit veren, büyüme potansiyeli olan girişimine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Göreceksiniz İzmir sizi asla pişman etmeyecektir” dedi.

Yıldıray Karaer, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve ETİK Başkanı Mehmet İşler ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Ege Bölge Temsil Kurulu Başkanı Tolga Gencer ile birlikte İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret etti. Soyer’e Corendon Grubu’nun etkinlikleri ve İzmir’e dönük çalışmaları hakkında bilgi veren Karaer, “Hava yolu taşımacılığı, otelcilik ve tur operatörlüğü yapıyoruz. Yani turizmin her tarafında varız” dedi. Hollanda’da Amsterdam’da, İspanya’da İbiza’da otelleri bulunduğunu, Türkiye’de Antalya’da ve İzmir Çeşme’de otelcilik yaptıklarını anlatan Yıldıray Karaer, sözlerini şöyle sürdürdü:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.