Tatilde Kendinizi Toprak Ananın Kucağına Bırakın

Sektörel Haberler 18 Temmuz, 09:14'de eklendi

Tatilde Kendinizi Toprak Ananın Kucağına Bırakın

Ezber bozan yaklaşımıyla 2019 turizm sezonuna güçlü bir giriş yapan Pachamama Alaçatı, kendini doğal yaşama adayanları ve şehir yaşamında kaybolan insan-doğa bağlantısını yeniden kurma arayışındaki herkesi çağırıyor.

yemek

Pachamama, yüksek konforu doğal malzemelerle sentezleyen, sanat, tasarım ve mimari bilimini bünyesinde buluşturuyor. Sıradışı mimarisi dışında doğal ürünleri kullanmayı tercih ettiği mutfağıyla da Alaçatı turizmine katkıda bulunuyor. Otel, bayram dönemini tatil için değerlendirmek isteyenlere, güçlü teması, incelikli dekoratif dokunuşları ve özenle hazırlanan mutfağıyla misafirlerine farklı bir tecrübe sunuyor.

Pachamama Otel

Mimar Mustafa Teksoy’un “yapı biyolojisi” teknikleriyle doğadan ilham alarak tasarlayıp inşa ettiği ve  “öze dönüş” fikriyle kuşatılan Pachamama, kentleşmenin verdiği rahatsızlığa şifa olma özelliği taşıyor. Hayatın akışını insana hatırlatan ve “yaşayan bir mekan” olarak tasarlanan Pachamama’nın farklılıklarıyla, şimdiyle değin tecrübe ettiğiniz tatil anlayışınız kökten değişecek…

Pachamama Otel

 

Pachamama Otel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurban Bayramı Tatili İçin Hareketlilik Başladı

Kurban Bayramı Tatili İçin Hareketlilik Başladı

Milyonlarca kişi seyahate çıkacağı Kurban Bayramı için, planlarını erkenden yapmaya başladı.

Kurban Bayramının, ağustos ayına denk gelmesi sebebiyle Ramazan Bayramına göre daha yoğun geçeceği tahmin ediliyor.

Kurban Bayramı öncesi geri sayım başladı. 11 Ağustos Pazar günü başlayıp, 14 Ağustos Çarşamba günü bitecek bayram için 9 günlük tatil beklentisi yaşanıyor. Tatile çıkacak vatandaşlar bilet bulmak ve uygun fiyata sehayatlerini planlamak için şimdiden harekete geçti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.