THY, Avrupa’nın 16 Şehrinden Türkiye’ye Direk Uçuşlar Başlatıyor

Sektörel Haberler 2 Haziran, 18:11'de eklendi

THY, Avrupa’nın  16 Şehrinden Türkiye’ye Direk Uçuşlar Başlatıyor

THY

THY, 18 Haziran tarihinden itibaren Avrupa’da 6 ülkedeki 16 şehirden Anadolu’daki 14 noktaya, direkt tarifeli uçuşlarını başlatacağını duyurdu.

THY, dünyanın 127 ülkesine yaptığı  tarifeli yolcu uçuşlarını 28 Mart tarihi itibarıyla durdurmuştu. Türk Hava Yolları, yurt içi ve yurt dışı seferlerini kademeli olarak yeniden başlatmaya hazırlanıyor. Hava yolu, pandemi süreci sonrasında misafirlerinin seyahat beklentilerine ve ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla 18 Haziran tarihinde  Avrupa’da 6 ülkedeki 16 şehirden Anadolu’daki 14 noktaya direkt uçuş için start verecek.

THY 14 Noktadan Direk Uçacak

İki aylık süreçte ulusal ve uluslararası otoriteler ile iş birliği  kurmak için adımlar atan hava yolu, bir yandan da yeni dönemin hazırlıklarına devam etti. Misafirlerinin uçuş güvenliği ve sağlığını ön planda tutan hava yolu, seyahat tercihlerindeki beklenti ve ihtiyaçları  araştırdı ve tespit etti.  bunun sonucu olarak da Avrupa’da; İsveç, Almanya, İsviçre, Avusturya, Hollanda ve Danimarka’dan Anadolu’daki 14 noktaya direkt ulaşım köprüsü  oluşturacak.

THY Yaz 2020 Dönemi  İçin Rotalarını Belirledi

Hava yolu bu yeni dönemde Avrupa’dan Anadolu’ya  uçuşlarında daha önce hiç planlamadığı yeni rotalarda da uçacak.  Planlamaya ilk kez dahil edilen; Basel-Gaziantep, Hannover-Diyarbakır, Salzburg-Ordu/Giresun, Frankfurt-Elazığ, Amsterdam-Kayseri uçuşları 2020 yaz dönemi için  planlanan rotalar. Ve biletleri de satışa çıkarıldı.

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayın !

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Huseyinbayindir 04 Haziran 2020

Paris izmir ucuslar nezman basliyor