THY’DEN ANTALYA’YA HAFTADA 41 DİREKT UÇUŞ

Güncel, Sektörel Haberler 20 Şubat, 11:16'de eklendi

THY’DEN ANTALYA’YA HAFTADA 41 DİREKT UÇUŞ

Şubat Ayı Geleneksel AKTOB buluşmasının bu ay ki konuğu THY Satış ve Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur oldu. Türk Havayolları’nın yeni tarifeli seferleri hakkında konuklara bilgilendirme yapıldı.

AKTOB Buluşması’na konuk konuşmacı olarak katılan THY Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yrd. Ahmet OLMUŞTUR ; “THY şu anda 120 ülkeye ticari operasyon sürdürüyor. Tabii bu denli fazla frekansa operasyonu olan havayolumuzu Türk turizminin güzide kenti Antalya’ya da 2019 yılında, 13 uçuş noktasına haftada 41 seferimiz gerçekleşecek, bunun yanına yeni ilave seferler konusunda çalışmalar yapıyoruz.  Türk turizmi bu güne kadar, ülkenin batısındaki ülkelerden turist çeken bir destinasyon konumundaydı. Bu seferler tüm yönlere yönelik pazar yelpazesini genişletecek.  Özellikle Körfez Ülkelerinden yüksek gelirli ziyaretçiyi çekecektir.  Bu yeni seferler yaz kış devam edecek, 120 ülkeye seferleri olan bir hava yolu olmamız nedeni ile gittiğimiz her noktada, Türkiye ve Antalya’yı tanıtan çalışmaların da içinde bulunma şansımız oluyor. Bu çalışmaları yeni rotalarla genişleteceğiz.”  dedi.

 

 

2019’DA ONLİNE SEYAHAT VE DİJİTAL PAZARLAMADA SON TRENDLER

Tores ( Travel Online Reservation Solutions )  E-Ticaret Müdürü Olcay Aksoy

Hiper Kişiselleştirilmiş otel odaları

Hilton ve Marriott, her ikisi de hiper-kişiselleştirilmiş otel odalarını çoktan test etti, ancak 2019, küçük otellerin de konuk deneyimini özelleştirmek için akıllı oda teknolojisine yatırım yaptığı yıl olabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.