THY’NİN RUSYA – ANTALYA SEFERLERİ KIŞIN DA DEVAM EDECEK

Sektörel Haberler 19 Şubat, 16:12'de eklendi

AKTOB’un Konuşmacısı Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur konuşmasında 2019 yılı seferleri hakkında katılımcılara bilgiler aktardı. Konuşmasının sonunda turizm profesyonellerinin sorularını yanıtladı.

2018 YILINDA ORTADOĞU’DAN 7 MİLYON TURİST TAŞIDIK

Olmuştur, “Biz Ortadoğu’dan yüksek gelirli turistlerin de Antalya’ya tatile gelebileceğini düşünüyoruz. Geçmiş seferlerde charter seferleri düzenliyorduk,Şimdi bu ülkelere tarifeli seferler koyduk. Amman geçen yıl da sefer koyduğumuz bir destinasyondu. Geçen yıl oradan 7 milyon yolcu taşıdık. Bu yıl Amman seferlerimizi arttırdık. 3 Haziran 2019 itibariyle seferlerimiz başlayacak.

ANTALYA’YA KIŞINDA ALMANYA VE RUSYA’DAN SEFERLERİ DEVAM EDECEK

Ahmet Olmuştur; “Geçen yıllarda kış aylarında Antalya’ya seferlerimizi dururduk. Bu yıl sizinde desteğiniz ile kışında Antalya’ya seferlerimize devam edeceğiz. Bu noktalar, Moskova- St. Petersburg ve  Almanya- Berlin seferlerimiz devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

DİREK SEFERLER ŞEHRİN TURİST SAYISINI İKİ KAT ARTIRIYOR

Akdeniz Otelciler Birliği Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) Şubat Ayı toplantısı Adalya Elite Lara’da gerçekleşti. Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur her ay düzenlenen geleneksel olağan toplantısının konuğu oldu.

AKTOB Şubat ayı toplantısı üyelerin ve turizm profesyonellerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Toplantının bu ay ki konuğu THY Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur sektör ile bir araya geldi. Toplantının açılış konuşmasını AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı gerçekleştirdi.

2019’da Antalya Turizmde yüzde 50 artış yaşayacak

Erkan Yağcı konuşmasında “Antalya Turizmin Başkenti yakında Avrupa’nın turizm başkenti olacak. Antalya’ya 13 milyon 642 bin yabancı turisti ağırladık. 2019 yılına yüzde 70 oranında büyüme ile başladık. 2019 yılında da yüzde 50 artış ile yeni bir rekor kırılacak” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.