TİTANİC MARDAN PALACE, 25 NİSAN’DA AÇILIYOR

Sektörel Haberler 13 Şubat, 12:42'de eklendi

TİTANİC MARDAN PALACE, 25 NİSAN’DA AÇILIYOR

Titanic Mardan Palace 25 Nisan’da açılmaya hazırlanıyor. Titanic Mardan Palace Otelinin yeni sahibi Mehmet Aygün, bugüne kadar 10 milyon Euro’luk yatırım yaptıklarını belirterek, 1000 personele istihdam sağlayacaklarını söyledi.

Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Titanic Mardan Palace ile 2019 yaz sezonuna iddialı giriş yapmayı hedeflediklerini belirtti.  Aygün, “Titanic Mardan Palace’ı 25 Nisan’da  hizmete açacağız. Lüks saray konseptine sahip olan otelimizi dünya turizm trendleriyle bütünleştirmek bizi çok heyecanlandırıyor. Görkemli bir açılış seremonisi olmayacak”, ifadelerine yer verdi.

Oteldeki Değişiklikler

Otelde aile odalarının sayısını artırarak, çocuklar ve bebeklerin ihtiyaçları için ekipmanlar ilave ettiklerini söyleyen Aygün; “Restoranların kapasitelerini artırdık. Sahil bölgesini yeniden şekillendirdik. İpeksi kum plaj, planlarımız arasında. Aquapark ekledik” açıklamalarında bulundu.

 

 

 

 

YÖNETİCİLER KENDİLERİNİ YENİLEMELİ

İş hayatında deneyim ve başarının yanında, bakımlı ve iyi görünmek de önemli bir değer. Kariyerini önemseyen kişilerde iş hayatında özgüvenli olmak için dış görünüşe önem veriyorlar. ‘Kendisine özen gösteren, işine de özen gösterir’ prensibiyle kendilerini daha iyi hissedip, başarılarını artırıyorlar. Hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturan iş hayatında, daha yapıcı ve güçlü hissederek bakış açılarını değiştiriyorlar. Daha iyi ve güzel görünmek için başvurulan estetik uygulamalar da  bu noktada imdada yetişiyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.